Posłuchajcie „The Sky Is A Neighborhood” w wersji młodych fanów Foo Fighters

Aleksandra Degórska
26.07.2018 15:03
Posłuchajcie „The Sky Is A Neighborhood” w wersji młodych fanów Foo Fighters Fot. kadr z wideo

Foo Fighters ma naprawdę wiernych fanów, którzy co rusz nagrywają covery, ale takiej słodkiej interpretacji twórczości Foo Fighters jeszcze nie słyszeliście!

Utalentowanych dzieciaków jest sporo, a ich rodzice chętnie nagrywają poczynania swoich pociech i udostępniają w sieci. Gdy już się zacznie oglądać jedno nagranie, to trudno przestać, bo bardzo przyjemnie słucha się uzdolnionych dzieci, które mocno wczuwają się w role muzyków.

Malec wybrał twórczość Foo Figters i dobrze sobie poradził z piosenką „The Sky Is A Neighborhood” z płyty „Concrete and Gold”. Chociaż instrument jest większy od niego, a jego głos cienki, to jednak dzieciak dał sobie radę z dorosłym repertuarem. Posłuchajcie, jak prezentuje się niezwykle urocza wersja słynnego utworu Foo Fighters.

Młodzi następcy Dave'a Grohla

Foo Fighters tymczasem promuje najnowszy krążek i na koncertach grupy nie sposób jest się nudzić - Dave Grohl stał się „ojcem” dla jednego fana, natomiast na innym występie mały dzieciak zagrał na perkusji z kapelą i nie chciał zejść ze sceny. Co więcej Foo Fighters ma na swoim koncie występ ze specjalnym gościem - Rickiem Astleyem, zaś na koncercie w Holandii w trakcie solówki na perkusji nad sceną spadł meteor.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.