26.07.2018 15:03

Posłuchajcie „The Sky Is A Neighborhood” w wersji młodych fanów Foo Fighters

Foo Fighters ma naprawdę wiernych fanów, którzy co rusz nagrywają covery, ale takiej słodkiej interpretacji twórczości Foo Fighters jeszcze nie słyszeliście!

Foo Fighters w wersji dzieci
foto: kadr z wideo

Utalentowanych dzieciaków jest sporo, a ich rodzice chętnie nagrywają poczynania swoich pociech i udostępniają w sieci. Gdy już się zacznie oglądać jedno nagranie, to trudno przestać, bo bardzo przyjemnie słucha się uzdolnionych dzieci, które mocno wczuwają się w role muzyków.

Malec wybrał twórczość Foo Figters i dobrze sobie poradził z piosenką „The Sky Is A Neighborhood” z płyty „Concrete and Gold”. Chociaż instrument jest większy od niego, a jego głos cienki, to jednak dzieciak dał sobie radę z dorosłym repertuarem. Posłuchajcie, jak prezentuje się niezwykle urocza wersja słynnego utworu Foo Fighters.

Młodzi następcy Dave'a Grohla

Foo Fighters tymczasem promuje najnowszy krążek i na koncertach grupy nie sposób jest się nudzić - Dave Grohl stał się „ojcem” dla jednego fana, natomiast na innym występie mały dzieciak zagrał na perkusji z kapelą i nie chciał zejść ze sceny. Co więcej Foo Fighters ma na swoim koncie występ ze specjalnym gościem - Rickiem Astleyem, zaś na koncercie w Holandii w trakcie solówki na perkusji nad sceną spadł meteor.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Foo Fighters