06.09.2019 10:12

Posłuchajcie nowego utworu Post Malone'a z Ozzym Osbournem i Travisem Scottem

Do sieci trafił album "Hollywood's Bleeding", czyli 3. długogrająca płyta Post Malone'a. Raper zszokował wszystkich i zaprosił do utworu "Take What You Want" Ozzy'ego Osbourne'a i Travisa Scotta.

Ozzy Osbourne
foto: Karol Makurat/REPORTER/East News

Parę dni temu poinformowaliśmy was, że niedługo będziemy mogli posłuchać pierwszego występu studyjnego Ozzy'ego Osbourne'a od czasu premiery albumu "Thirteen" Black Sabbath z 2013 roku. Nareszcie się doczekaliśmy - do sieci trafił krążek "Hollywood's Bleeding" Post Malone'a, na którym znalazł się utwór "Take What You Want" z gościnnym udziałem Ozzy'ego i... Travisa Scotta.

Ozzy zaśpiewał gościnnie u Post Malone'a

Cytując jednego z komentujących na YouTubie: "Jest to mieszanka, na którą nie zasługiwaliśmy. Nie wiedzieliśmy też, że jej potrzebujemy". Oprócz Ozzy'ego i Travisa w utworze możemy usłyszeć również całkiem sexy solo gitarowe i ciekawe przejścia perkusyjne, przez co kawałek jest rockowo-popową mieszanką z elementami hiphopowymi. Posłuchajcie sami, co Post, Ozzy i Travis przygotowali w "Take What You Want":

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne wystąpi na hiphopowym albumie Post Malone'a

Nowy album Posty'ego zadebiutował 6 września 2019 roku i niewątpliwie znajdzie się na 1. miejscu światowych list sprzedaży. "Hollywood's Bleeding" czerpie garściami z innych gatunków muzycznych (rockowa perkusja w singlu "Circles" lub kawałku "Allergic", czy wspomniane solo i występ Ozzy'ego w "Take What You Want") i jest najbardziej eksperymentalnym albumem Posta do tej pory. Album promowany był singlami "Wow.", "Circles", "Sunflower" oraz "Goodbyes".

Zobacz także: Naukowcy stwierdzili, że Ozzy Osbourne jest mutantem 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne