Posłuchajcie nowego utworu z wokalem Chestera Benningtona [WIDEO]

13.06.2020 16:24
Posłuchajcie nowego utworu z wokalem Chestera Benningtona [WIDEO] Fot. agestock/East News

Zespół Grey Daze udostępnił nowy singiel z nadchodzącej płyty "Amends", w którym wokalu użyczył Chester Bennington. Posłuchajcie utworu z udziałem zmarłego artysty.

Grey Daze to zespół, który Chester Bennington założył przed Linkin Park. Grupa niedawno wypuściła nowy singiel zatytułowany "B12", w którym słyszymy wokal Benningtona. Chociaż formacja rozpadła się w 1997 roku, to postanowiła 20 lat później powrócić, a Bennington miał być jej wokalistą. Nagrywał nawet nowe wokale na ich nadchodzącą płytę.

Posłuchajcie nowego utworu z Chesterem Benningtonem

Wideo zadebiutowało w ramach Download TV, wirtualnej wersji najpopularniejszego festiwalu metalowego w Wielkiej Brytanii, który miał się odbyć w dniach 12-14 czerwca 2020 roku. Poniżej możecie posłuchać nowego utworu z wokalem Chestera Benningtona:

Przeczytaj także

Na temat utworu wypowiedzieli się jego współtwórcy z Grey Daze, którzy postanowili dokończyć pracę nad albumem "Amends" by oddać hołd swojemu przyjacielowi i jednemu z najlepszych wokalistów w historii rocka. Krążek, przy którym gościnnie pracowali też Munky i Head z Korna, ma zadebiutować 26 czerwca.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.