Post Malone zagrał ponad godzinny koncert charytatywny z utworami Nirvany [WIDEO]

25.04.2020 11:47
Post Malone zagrał ponad godzinny koncert charytatywny z utworami Nirvany [WIDEO] Fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

"Na scenie" towarzyszył mu m.in. Travis Barker z blink-182. Malone zagrał największe hity Kurta Cobaina i spółki, a także mniej znane utwory grunge'owej grupy.

Post Malone, zgodnie z obietnicą, zagrał w piątek 24 kwietnia domowy koncert charytatywny, podczas którego coverował same utwory Nirvany. Występ był transmitowany za darmo na YouTubie i całe nagranie jest już dostępne na jego oficjalnym kanale.

Post Malone zagrał koncert z coverami Nirvany

Raperowi/wokaliście towarzyszył Travis Barker z blink-182 na perkusji, Nick Mack na gitarze oraz Brian Lee na basie. Każdy z muzyków był w innym pokoju domu Malone'a w Utah. Raper oddał hołd Cobainowi nie tylko muzycznie, ale również wizualnie, zakładając sukienkę. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z całego koncertu Post Malone'a:

Przeczytaj także

Cały koncert trwał około 75 minut i zawierał nie tylko największe przeboje grupy, ale także mniej znane kompozycje pokroju "Francis Farmer Will Have Her Revenge on Seattle":

 1. Francis Farmer Will Have Her Revenge on Seattle
 2. Drain You
 3. Come As You Are
 4. Lounge Act
 5. School
 6. Heart-Shaped Box
 7. Something in the Way
 8. About a Girl
 9. Stay Away
 10. Lithium
 11. Breed
 12. On a Plain
 13. Very Ape
 14. Territorial Pissings
 15. In Bloom

Sam występ był charytatywny, a zyski z występu zostały przekazane fundacji COVID-19 Solidarity Response Narodów Zjednoczonych. Koncert bardzo podobał się Kristowi Novoselicowi, basiście Nirvany:

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.