Powerwolf zapowiada nowe wydawnictwo. Co wiemy o "Call Of The Wild"?

31.03.2021 16:33
Powerwolf Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Arcykapłani metalu, niemiecki zespół Powerwolf, ujawnił datę premiery swojej ósmej studyjnej płyty. Kiedy usłyszymy następcę "The Sacrament Of Sin"?

Grupa powstała w 2003 roku z inicjatywy Matthew oraz Charlesa Greywolfów. Legendarny już wokalista, Attila Dorn, dysponujący jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów w muzyce powermetalowej, pobierał nauki w Królewskiej Akademii Muzycznej w Bukareszcie i żeby było śmieszniej, podobno pierwszy kontakt z metalem miał dopiero po dołączeniu do Powerwolfa.

Znamy datę premiery nowej płyty Powerwolf

Grupa od lat niezmiennie cieszy się niesłabnącą popularnością, a każdy kolejny album przyjmowany jest niezwykle entuzjastycznie zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych.

Najnowszy album Powerwolf zatytułowany jest "Call Of The Wild". Wydawnictwo ukaże się 9 lipca 2021 roku nakładem Napalm Records. Grupa zdradziła również, jak prezentuje się okładka nowej płyty.

Powerwolf Fot. foto: materialy promocyjne

Powerwolf już wkrótce ujawni więcej szczegółów na temat nadchodzącej premiery. Z tej okazji grupa zapowiada także trasę koncertową po Europie.

Grupa jest niezwykle popularna w Polsce i często gości w naszym kraju. Nie inaczej jest w Niemczech. Powerwolf zyskał tam status kultowej grupy, a tłumy fanów szaleją na punkcie uroczych wilkołaków.

Zobacz również: Garbage z nowym utworem "The Men Who Rule the World". Kiedy premiera płyty?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.