29.07.2019 11:26

Powrót supergrupy The Wedding Band złożonej m.in.: z członków Metalliki i Queens of the Stone Age

26 lipca 2019 roku w Kanadzie odbył się już trzeci koncert super grupy The Wedding Band złożonej z samych świetnych muzyków.

The Wedding Band
fot. kadr z wideo YouTube: 2019 The Wedding Band/Anton R

The Wedding Band to zespół, który składa się z samych świetnych muzyków. Na scenie możemy zobaczyć Kirka Hammetta i Roberta Trujillo z Metalliki. Jest także Whitfield Crane z Ugly Kid Joe i Joey Castillo z Queens Of The Stone Age. Kapela, którą tworzą, skupia się na graniu coverów. Ostatni koncert odbył się z okazji imprezy Cosmo Music. Co znalazło się w repertuarze The Wedding Band?

Powrót supergrupy The Wedding Band

Na koncercie w Kanadzie, który miał miejsce 26 lipca 2019 roku, w repertuarze zespołu znalazły się utwory AC/DC i Black Sabbath. Oczywiście nie mogło zabraknąć także utworu Billy'ego Idola "White Wedding". Jak zespół poradził sobie z takim repertuarem? Oceńcie sami.

Metallica Ride The Lighting
Metallica Ride The Lighting
Przeczytaj także „Ride The Lightning” Metalliki ma 35 lat. Album wydano 27 lipca 1984 roku

Cosmo Music to jeden z największych sklepów muzycznych w Ameryce Północnej. Co roku organizowane są imprezy, na których występują znakomici artyści. W tym roku na wydarzeniu pojawił się również Dave Grohl.

Metallica w Polsce 2019

Zespół przyjedzie do Polski już niebawem. 21 sierpnia 2019 roku, kapela odwiedzi Stadion Narodowy w Warszawie. Oprócz słynnego zespołu, na scenie wystąpi również Ghost i Bokassa. Bilety można nabyć już od 379 złotych.

Zobacz także: Metallica zagra w Polsce w 2019 roku

Tagi: Metallica Queens of the Stone Age