10.03.2020 11:30

Powstał metalowy cover piosenki z filmu o Bondzie. Jak brzmi nowa wersja "No Time To Die"?

Na YouTubie pojawiła się nowa wersja "No Time To Die". Twórcy internetowi postanowili wykonać utwór Billie Eilish w metalowym klimacie.

James Bond
foto: Heineken/Ferrari Press/East News

Stworzenie tytułowej piosenki do kolejnej części filmu o przygodach Agenta 007 przypadło Billie Eilish i jej bratu Finneasowi O'Connelowi. Muzycy zaprezentowali utwór "No Time To Die" 13 lutego 2020 roku, a fani Bonda (i nie tylko) z miejsca pokochali kompozycję. Eilish to najmłodsza artystka, która odpowiada za piosenkę do kultowej serii filmów.

Metalowy cover "No Time To Die" z filmu o Bondzie

Utwór w kilka godzin od premiery stał się hitem. W sieci zaczęły pojawiać się covery i interpretacje kompozycji innych artystów. Wśród nich znaleźli się także śmiałkowie, którzy przerobili "No Time To Die" na metalowy styl. 

James Bond
James Bond
Przeczytaj także Premiera nowego "Bonda" opóźniona o ponad pół roku. Przyczyną jest koronawirus

Za jedną z ciężkich wersji ballady odpowiada In Virtue. Muzycy wykonali cover, stylizując numer na progresywny metal. Ich interpretacji możecie posłuchać poniżej:

Z kolei YouTuberka Violet Orlandi, zaśpiewała "No Time To Die" w klimacie Evanescence.

"No Time To Die". Kiedy premiera?

"Bond 25" miał trafić do kin wraz z początkiem kwietnia 2020 roku. Niestety w związku z zagrożeniem epidemiologicznym data premiery została przesunięta. Film pojawi się w kinach w Wielkiej Brytanii 12 listopada 2020, a w USA 13 dni później. Data polskiej premiery najprawdopodobniej wypadnie tego samego dnia co na Wyspach. 

Zobacz też: Jak powstawał film "No Time to Die"? Twórcy pokazali zakulisowy materiał z planu "Bonda 25" 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News James Bond