Powstał trailer filmu "Nirvana: Kurt Cobain". Jak tym razem przedstawiono kultowego wokalistę?

24.02.2020 13:58
Powstał trailer filmu "Nirvana: Kurt Cobain". Jak tym razem przedstawiono kultowego wokalistę? Fot. Video grab/Ferrari Press/East News

Na kanale Teaser PRO pojawił się zwiastun fabularyzowanego dokumentu o Kurcie Cobainie. Tak mogłaby wyglądać produkcja o kultowym wokaliście.

Teaser PRO to kanał na YouTubie, który prezentuje zwiastuny filmów, które nigdy nie powstały. Twórcy łączą fragmenty istniejących już produkcji i tworzą z nich nowe dzieła, w których zmieniają fabułę, a nawet gatunek znany z oryginału. Na kanale możemy zobaczyć między innymi zwiastun nowego filmu o Batmanie z Robertem Pattinsonem czy zapowiedź filmu o Lordzie Vaderze, którego nie ma w planach. 

Powstał trailer filmu "Nirvana: Kurt Cobain"

Zapowiedzi umieszczane na Teaser PRO są zrobione tak profesjonalnie i dokładnie, że można mieć spore wątpliwości, czy to tylko zabawa twórców, czy może faktycznie filmy o prezentowanej tematyce się ukażą. Wśród najnowszych montaży znalazł się fabularyzowany dokument o liderze Nirvany.

Przeczytaj także

Zwiastun do filmu, który raczej nigdy nie powstanie, został stworzony z okazji rocznicy urodzin Kurta Cobaina. We fragmencie do "Nirvana:Kurt Cobain" widzimy szary krajobraz Aberdeen, rodzinnego miasta wokalisty, jego żonę Courtney i głównego bohatera w charakterystycznej fryzurze oraz narkotycznych uniesieniach.

Cały materiał zmontowany przez Teaser PRO możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz też: Posłuchaj koncertu Nirvany w małym klubie z 1990 roku

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.