Powstał trailer filmu "Nirvana: Kurt Cobain". Jak tym razem przedstawiono kultowego wokalistę?

24.02.2020 13:58
Powstał trailer filmu "Nirvana: Kurt Cobain". Jak tym razem przedstawiono kultowego wokalistę? Fot. Video grab/Ferrari Press/East News

Na kanale Teaser PRO pojawił się zwiastun fabularyzowanego dokumentu o Kurcie Cobainie. Tak mogłaby wyglądać produkcja o kultowym wokaliście.

Teaser PRO to kanał na YouTubie, który prezentuje zwiastuny filmów, które nigdy nie powstały. Twórcy łączą fragmenty istniejących już produkcji i tworzą z nich nowe dzieła, w których zmieniają fabułę, a nawet gatunek znany z oryginału. Na kanale możemy zobaczyć między innymi zwiastun nowego filmu o Batmanie z Robertem Pattinsonem czy zapowiedź filmu o Lordzie Vaderze, którego nie ma w planach. 

Powstał trailer filmu "Nirvana: Kurt Cobain"

Zapowiedzi umieszczane na Teaser PRO są zrobione tak profesjonalnie i dokładnie, że można mieć spore wątpliwości, czy to tylko zabawa twórców, czy może faktycznie filmy o prezentowanej tematyce się ukażą. Wśród najnowszych montaży znalazł się fabularyzowany dokument o liderze Nirvany.

Przeczytaj także

Zwiastun do filmu, który raczej nigdy nie powstanie, został stworzony z okazji rocznicy urodzin Kurta Cobaina. We fragmencie do "Nirvana:Kurt Cobain" widzimy szary krajobraz Aberdeen, rodzinnego miasta wokalisty, jego żonę Courtney i głównego bohatera w charakterystycznej fryzurze oraz narkotycznych uniesieniach.

Cały materiał zmontowany przez Teaser PRO możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz też: Posłuchaj koncertu Nirvany w małym klubie z 1990 roku

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.