27.04.2020 14:53

Powstała polska, rockowa wersja hitu z nowej części Bonda. Posłuchaj interpretacji utworu Billie Eilish

Polska grupa Yago stworzyła własną wersję hitu "No Time To Die" Billie Eilish. Tak brzmi rockowa interpretacja "Nie czas umierać".

Billie Eilish
foto: Rex Features/East News

Billie Eilish to najmłodsza artystka, która dostała szansę zaśpiewania utworu przewodniego do jednej z części przygód Agenta 007. Wokalistka wraz ze swoim bratem Finneasem O'Connellem stworzyła kompozycję, która idealnie wpasowała się w gust fanów Bonda, a jednocześnie wyróżniła na tle innych piosenek towarzyszących serii. Oficjalna wersja audio piosenki została odtworzona już przeszło 66 milionów razy za pośrednictwem YouTube'a.

"No Time To Die" Billie Eilish w polskiej, rockowej wersji

Zaraz po publikacji utworu stworzonego z myślą o filmie "No Time to Die" z Danielem Craigiem w roli głównej, w sieci zaczęły pojawiać się covery kompozycji. Jedną ze swoich interpretacji zaproponował zespół Yargo.

Mick Jagger
Mick Jagger
Przeczytaj także Kup maseczki z ulubionym zespołem. Muzycy przeznaczą dochód na walkę z COVID-19

Grupa Yargo powstała w 1990 roku. Muzycy określają swoje brzmienie pop-rockiem z mocniejszymi elementami. Zespół wygrał Debiuty w Opolu w 2005 roku i aktywnie koncertuje w Polsce i za granicą. Aktualnie artyści pracują nad kolejną płytą oraz słuchają hitu Billie Eilish.

Posłuchaj podcastu

Muzycy stworzyli własną wersję "No Time To Die" z polskim tekstem. Efekty pracy nad kawałkiem możecie zobaczyć poniżej:

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock
Przeczytaj także Rynek filmowy budzi się do życia? W Danii i Szwecji ruszyła produkcja filmów
Tagi: Rock News