08.01.2020 17:01

Powstało okrutne wideo, na którym szturmowcy biją Baby Yodę w rytm Toto "Africa" [WIDEO]

Na YouTubie pojawił się film, na którym autor przeróbki odczarował najbardziej znienawidzone przez fanów Baby Yody sceny "Mandaloriana".

Baby Yoda
foto: kadr z wideo

Chociaż serial "Mandalorian" osadzony w uniwersum Gwiezdnych Wojen jest chwalony przez krytyków za prowadzenie akcji, rozwiązania fabularne czy rozwój postaci, to i tak hitem produkcji pozostaje mały, zielony, uszaty Baby Yoda - postać, której nikt nie spodziewał się na ekranie. Słodziak, którego dzielnie broni tytułowy bohater doczekał się niezliczonych memów, fanartów i fanowskich przeróbek fragmentów serii. 

Toto "Africa" i biedny Baby Yoda

Tym razem w sieci pojawiły się fragmenty, które fanom Baby Yody rozrywały serce podczas seansu "Mandaloriana". Chodzi oczywiście o sceny, w których dzieciak trafia w ręce szturmowców. Dwóch średnio rozgarniętych reprezentantów Ciemnej Strony Mocy jest niezwykle zaciekawionych postacią małego stworka. Jeden z nich naciska drugiego, aby pokazał mu Baby Yodę. Szturmowiec nie chce przyznać się do swojego zainteresowania i uargumentował chęć otworzenia torby z dzieckiem w środku faktem, że należy sprawdzić, czy mały aby na pewno dalej żyje. Drugi z uzbrojonych sług Ciemnej Strony uznał, że nie ma potrzeby zaglądania do pakunku i wystarczy jedynie uderzyć w zawiniątko.

Foto: materiały prasowe Netflix/ kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +
Foto: materiały prasowe Netflix/ kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +
Przeczytaj także Joe Pesci pomylony z Baby Yodą. Prowadzący Złote Globy żartobliwie nawiązał do ulubieńca internautów

Internetowy twórca postanowił nieco odczarować te niemiłe dla oczu i uszy sceny. Podłożył pod nie utwór "Africa" grupy Toto. Czy to uratowało sytuację? Oceńcie sami.

Zobacz też: "The Mandalorian": czy Baby Yoda jest spokrewniony z mistrzem Yodą? Jon Favreau wyjaśnia 

Tagi: Rock News Toto Star Wars