Powstanie film biograficzny o Slashu? Muzyk rozwiał wątpliwości

27.12.2019 11:24
Powstanie film biograficzny o Slashu? Muzyk rozwiał wątpliwości Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W jednym z ostatnich wywiadów gitarzysta Guns N' Roses - Slash zdradził, czy możemy spodziewać się jego filmowej biografii.

Sukces filmu biograficznego o liderze grupy Queen - Freddiem Mercurym rozpoczął modę na tego typu muzyczne produkcje. "Bohemian Rhapsody" został wyróżniony Oscarami, co zachęciło twórców do szukania kolejnych kolorowych ptaków w świecie rocka, których historia idealnie nadaje się do zekranizowania. Nic dziwnego, że kolejnym strzałem był Elton John i produkcja "Rocketman", która może nie dorównała zainteresowaniem biografii lidera Queen, jednak również została ciepło przyjęta przez fanów muzyka i krytyków.

Powstanie film biograficzny o Slashu?

Slash to jeden z najpopularniejszych gitarzystów na świecie. Zarówno jego kariera w Guns N' Roses jak i życie prywatne czy działalność solowa również mogłaby przynieść kinowy sukces. Nic więc dziwnego, że w jednym z ostatnich wywiadów, muzyk został zapytany o to, czy chciałby, aby nakręcono o nim film.

Przeczytaj także

Odpowiedź gitarzysty może zaskoczyć i zasmucić wielu jego fanów. Slash uznał, że nie wyobraża sobie nikogo, kto mógłby go zagrać.

Nigdy nie myślałem o takim filmie. Bardzo wątpię, że kiedykolwiek powstanie. Czuje się nieswojo, gdy myślę, że jakiś aktor będzie udawał moją grę. Interesuje mnie za to obejrzenie "Bohemian Rhapsody" o Queen oraz film "The Dirt" o Motley Crue.

Guns N' Roses w Polsce w 2020 roku

Slash jest w Polsce częstym gościem. Muzyk przyjeżdża do naszego kraju regularnie ze swoim solowym materiałem, jednak w 2020 roku powróci również jako część legendarnej grupy Guns N' Roses. Zespół zagra koncert 17 czerwca 2020 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety na wydarzenie są dostępne do nabycia na stronach www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl.

Zobacz też: Slash opowiedział, jak to jest umrzeć z powodu narkotyków, a potem powrócić do życia 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.