07.06.2019 15:06

Powstanie ilustrowana książka o Lemmym Kilmisterze zatytułowana "Where Is Lemmy?"

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów Motorhead i Lemmy'ego Kilmistera. W wyniku współpracy zespołu ze studiem Fantoons powstanie ilustrowana książka inspirowana wokalistą.

Foto: Reporter/ eastnews
Foto: Reporter/ eastnews

Powstaje ilustrowana książka poświęcona Lemmy'emu Kilmisterze - wokaliście zespołu Motorhead, który zmarł w grudniu 2015 roku. Publikacja jest możliwa dzięki umowie pomiędzy agentem licencyjnym Motorhead, a studiem sztuki i animacji Fantoons z siedzibą w Los Angeles.

"Where Is Lemmy?" - książka o Lemmym Kilmisterze

Jak donosi portal Loudwire będzie to książka w twardej okładce i zawierać będzie 15 kolorowych, dwustronicowych rozkładówek, pełnych ilustracji i tekstu autorstwa Ittai Manero i Lindsey Lee. Zadaniem czytelnika będzie odszukanie Lemmy'ego wśród "obrazów wypełnionych chaosem seksu, narkotyków i rock and rolla".

Znamy przyczynę śmierci Lemmy’ego Kilmistera
Znamy przyczynę śmierci Lemmy’ego Kilmistera
Przeczytaj także Znamy przyczynę śmierci Lemmy’ego Kilmistera

David Calcano, dyrektor kreatywny Fantoons stwierdził w wywiadzie z portalem:

"

Lemmy to definicja rock'n'rolla w każdym znaczeniu tego słowa: autentyczność i nie żałowanie niczego. Miał również niesamowite poczucie humoru i właśnie to uosabia ta książka – jest kombinacją seksu, nadmiaru i rock’n’rolla z pokręconym poczuciem humoru. Sprawi, że będziecie się śmiać i dobrze bawić przy kilku drinkach i muzyce Motorhead. "

Premiera książki "Where Is Lemmy?" odbędzie się 5 listopada 2019 roku.

Zobacz też: 10 filmowych ról Lemmy'ego Kilmistera, byłego członka Motorhead

Tagi: Motorhead Lemmy Kilmister