Powstanie ilustrowana książka o Lemmym Kilmisterze zatytułowana "Where Is Lemmy?"

07.06.2019 15:06
Powstanie ilustrowana książka o Lemmym Kilmisterze zatytułowana "Where Is Lemmy?" Fot. Reporter/ eastnews

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów Motorhead i Lemmy'ego Kilmistera. W wyniku współpracy zespołu ze studiem Fantoons powstanie ilustrowana książka inspirowana wokalistą.

Powstaje ilustrowana książka poświęcona Lemmy'emu Kilmisterze - wokaliście zespołu Motorhead, który zmarł w grudniu 2015 roku. Publikacja jest możliwa dzięki umowie pomiędzy agentem licencyjnym Motorhead, a studiem sztuki i animacji Fantoons z siedzibą w Los Angeles.

"Where Is Lemmy?" - książka o Lemmym Kilmisterze

Jak donosi portal Loudwire będzie to książka w twardej okładce i zawierać będzie 15 kolorowych, dwustronicowych rozkładówek, pełnych ilustracji i tekstu autorstwa Ittai Manero i Lindsey Lee. Zadaniem czytelnika będzie odszukanie Lemmy'ego wśród "obrazów wypełnionych chaosem seksu, narkotyków i rock and rolla".

Przeczytaj także

David Calcano, dyrektor kreatywny Fantoons stwierdził w wywiadzie z portalem:

Lemmy to definicja rock'n'rolla w każdym znaczeniu tego słowa: autentyczność i nie żałowanie niczego. Miał również niesamowite poczucie humoru i właśnie to uosabia ta książka – jest kombinacją seksu, nadmiaru i rock’n’rolla z pokręconym poczuciem humoru. Sprawi, że będziecie się śmiać i dobrze bawić przy kilku drinkach i muzyce Motorhead.

Premiera książki "Where Is Lemmy?" odbędzie się 5 listopada 2019 roku.

Zobacz też: 10 filmowych ról Lemmy'ego Kilmistera, byłego członka Motorhead

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.