Pożar z udziałem córki Ozzy'ego. Jest ofiara śmiertelna

23.05.2022 14:01
Córka Ozzy'ego ocalała z pożaru Fot. AP/Associated Press/East News

Niestety w pożarze zginął 26-letni producent. Policja bada sprawę.

W czwartek, 19 maja po godzinie 17:00 doszło do pożaru w studiu nagraniowym w Hollywood. Niestety jedna osoba zmarła, dwie zostały ranne. W studiu przebywała najstarsza córka Ozzy'ego Osbourne'a, Aimee, której udało się uciec w odpowiednim momencie. Policja bada sprawę wybuchu pożaru. 

Polecamy

Córka Ozzy'ego uniknęła śmierci w pożarze. Jedna osoba nie żyje

W studiu nagranionym na 1. piętrze niestety znaleziono ciało 26-letniego muzyka i producenta Nathana Avery'ego Edwardsa. Gdy wybuchł pożar w budynku znajdowała się również córka Ozzy'ego. 38-latkę uratował producent Jamal Rajad, który jako pierwszy zauważył pożar i uratował kilka osób. Mężczyzna mieszkał w tym budynku i udało mu się wynieść cenne rzeczy, jednak w pożarze zginęły jego 4 koty. 

Ranne zostały 2 osoby, ale ich stan nie wymagał hospitalizacji. Jak na razie nie wiadomo, co wywołało pożar, ale w budynku nie było spryskiwaczy. Policja bada, dlaczego czujniki dymu nie uruchomiły się, gdy wybuchł pożar. 

Polecamy

Matka Aimee, Sharon Osbourne wrzuciła post na Instagramie z informacją, że jej córce oraz producentowi szczęśliwie udało się przeżyć dzięki refleksowi mężczyzny. Post został szybko jednak usunięty i pojawił się nowy wpis, w którym napisała, że modli się za ofiarę pożaru.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.