„Prawie martwy” Frontside wyjdzie już niebawem!

Magda Słomka
25.02.2015 10:54
„Prawie martwy” Frontside wyjdzie już niebawem! Fot. facebook.com

Premiera krążka zespołu Fronside zaplanowana jest na 18 marca 2015 roku. Co znajdziecie na płycie?

To już 8. studyjny album kapeli! Płyta zawierać będzie 10 utworów. Mariusz „Demon” Dzwonek opowiedział o procesie powstawania albumu, a także o tym, z kim współpracował zespół przy „Prawie martwym”.

Pracowaliśmy, jak to mamy ostatnio w zwyczaju, z Pachem. To on stworzył okładkę i booklet. Jeśli zaś chodzi o pracę w studio, to również korzystaliśmy ze sprawdzonego realizatora. Nie wyobrażamy sobie w tej chwili pracy z kimś innym niż Tomek „Zed” Zalewski. Pracujemy razem od kilku płyt i szczerzę mogę powiedzieć, że to właściwie szósty członek zespołu, a z pewnością najlepsze ucho z tego kolektywu. Doskonały realizator. Spędziliśmy razem masę czasu nagrywając 20 numerów... drugą dziesiątkę właśnie zaprezentujemy. Zed pełnił też po części rolę producenta. Czy to będzie kontynuacja ostatniego albumu? Cóż... Zagadka rozwikła się 18 marca.

Pewne jest, że jednym z gości, których usłyszymy na krążku, będzie współzałożyciel kapeli – Astek – czyli Sebastian Flasza. Artysta do 2004 roku występował w roli wokalisty Frontside.

frontside fb

Płytę w wersji pre-order znajdziecie na tej stronie internetowej.
Jakie kawałki znajdą się na krążku?

Tracklista:

  1. Tak to się robi tu
  2. Barykady stoją wciąż
  3. Lubię pić
  4. Na sprzedaż
  5. Ona jest zła
  6. Serca głos
  7. S.O.S
  8. Prawie martwy
  9. Nie ma już nic
  10. Moje ego
frondside płyta
Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.