Premiera „Miracles Out Of Nowhere” zespołu Kansas

Magda Słomka
12.01.2015 12:47
Premiera „Miracles Out Of Nowhere” zespołu Kansas Fot. materiały prasowe

Już 2 lutego 2015 roku światło dzienne ujrzy film dokumentalny opowiadający o historii grupy Kansas. Obejrzyjcie trailer i zobaczcie czego możecie się spodziewać!

Losy kapeli przedstawią jej oryginalni członkowie - Phil Ehart, Dave Hope, Kerry Livgren, Robby Steinhardt, Steve Walsh i Richard Williams. Według oficjalnej informacji na stronie filmu:

Muzycy Kansas opowiedzą o ich cudownej podróży rozpoczynającej się od grania w barach na Środkowym Zachodzie, mającej swój finał na arenach i stadionach, gdzie artyści ustanawiali światowe rekordy frekwencji.

W dokumencie wystąpią także najsłynniejsi fani kapeli, między innymi gitarzysta Queen, Brian May oraz gwiazda country, Garth Brooks.

Obejrzyjcie namiastkę muzycznej lekcji historii!

Reżyserem „Miracles Out Of Nowhere” jest Charley Randozzo, który zdradził, że fani mogą spodziewać się nie lada ciekawostek...

W filmie znajdziecie opowieści o tym, jak Kansas nagrywał w studiu zaraz po Johnie Lennonie, o kulisach walki ze Stevenem Tylerem z Aerosmith i o tym, jak słowa „darmowe piwo” zmieniło życie muzyków na zawsze...

Premiera filmu odbędzie się na festiwalu Santa Barbara International Film Festival (SBIFF). Producent projektu i były menadżer Kansas, Budd Carr, przyznał, że to wielki zaszczyt, iż film pierwszy raz zostanie pokazany właśnie w tym miejscu.

Będzie to dla mnie bardzo ekscytujące wydarzenie – świętować 40-lecie zespołu na 30. edycji festiwalu SBIFF.

„Miracles Out Of Nowhere” ukaże się już 24 marca 2015 roku jako pakiet CD/DVD. Zestaw będzie zawierał film dokumentalny, płytę audio z największymi hitami zespołu Kansas oraz niepublikowanymi wcześniej utworami.

To jeszcze nie wszystko! Fani, którzy zakupią płyty w wersji pre-order na tej stronie internetowej, otrzymają ekskluzywny materiał bonusowy, który nie ukaże się w żadnym ze sklepów.

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.