Premiera albumu „Niepokoje” grupy Milczenie Owiec

Justyna Kierzkowska
26.02.2016 11:18
Premiera albumu „Niepokoje” grupy Milczenie Owiec Fot. materiały prasowe

Najnowsza płyta zespołu trafiła na sklepowe półki 26 lutego 2016 roku. Sprawdźcie, jakie utwory znalazły się na 2. studyjnym krążku i co mówią o nim muzycy.

Kapela Milczenie Owiec, którą tworzą wokalistka Ola Wysocka, gitarzyści Mateusz Sieńko oraz Hubert Koczergo, basista Łukasz Gajowniczek i perkusista Maciej Szymborski, powstała w 2002 roku. 26 lutego 2016, po 11 latach od swojego debiutu i wydania albumu „Twarze”, gdańska grupa Milczenie Owiec oficjalnie powróciła z nowym materiałem.

Na płycie znalazło się 12 nowych utworów, spośród których na single wybrano kawałki „Bunt”, „Przyjdą tu, „Ćma” i  „Degradacja”. Premierowo na Antyradio.pl zespół zaprezentował wideo z planu zdjęciowego klipu. Płytę „Niepokoje” mogliście przedpremierowo posłuchać na Antyradio.pl.

W wywiadzie dla Antyradio.pl Ola Wysocka, przyznała, że nazwa krążka wiąże się z odczuciami, które poszczególni członkowie mieli podczas nagrywania nowego materiału.

Płyta ukazuje się po 11 latach od naszego debiutu, więc zawsze jest jakiś niepokój. Czas mija i sytuacja ciągle się zmienia – my się zmieniamy. Trochę dojrzeliśmy do tego drugiego albumu, ale kompozycje są kontynuacją naszego pomysłu sprzed kilkunastu lat.

Graficzna oprawa okładki albumu, nawiązująca do jego tytułu, przedstawia rzeźby uznanego artysty - Jarosława Urbańskiego.

Tracklista:

 1. Niepokoje
 2. Cela
 3. Degradacja
 4. Przyjdą tu
 5. Kokon
 6. Ćma
 7. Bunt
 8. Niewiele
 9. Zapytaj mnie czy cię kocham
 10. Koma
 11. To koniec
 12. Mgła

Najnowsze krążki są już w redakcji Antyradio.pl i już wkrótce będziecie je mogli wygrać w jednym z konkursów. Bądźcie czujni!

Cieszycie się z wydania nowej płyty przez grupę Milczenie Owiec?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.