Premiera klipu „Niewiele” Milczenia Owiec

Aleksandra Degórska
15.11.2016 11:37
Premiera klipu „Niewiele” Milczenia Owiec Fot. kadr z wideo

Już teraz na Antyradio.pl możecie obejrzeć najnowszy teledysk do singla promującego ostatni krążek kapeli. Zobaczcie, jak prezentuje się to wideo.

Ostatnie studyjne dzieło zespołu zatytułowane „Niepokoje” ukazało się 26 lutego 2016 roku. Utworami promującymi to wydawnictwo były dotychczas takie numery jak „Bunt”, „Przyjdą tu, „Ćma” i „Degradacja”.

Najnowszym singlem jest natomiast numer „Niewiele”. Jest to jedna z najstarszych kompozycji przygotowanych na płytę. Według części słuchaczy właśnie ten kawałek stanowi łącznik pomiędzy debiutanckim materiałem, a nową odsłoną Milczenia Owiec. Do kompozycji powstał klip w reżyserii Oli Wysockiej i Błażeja Pyrki. Twórcy postanowili w symboliczny sposób pokazać w nim przegraną próbę budowy wartościowej relacji.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten klip:

Jakie jeszcze kawałki znalazły się na płycie „Niepokoje”?

Tracklista:

 1. Niepokoje
 2. Cela
 3. Degradacja
 4. Przyjdą tu
 5. Kokon
 6. Ćma
 7. Bunt
 8. Niewiele
 9. Zapytaj mnie czy cię kocham
 10. Koma
 11. To koniec
 12. Mgła

Ola Wysocka zdradziła redakcji Antyradio.pl, że tytuł nowego wydawnictwa wiąże się z emocjami, które dotyczą wydania po dłuższej przerwie albumu:

Płyta ukazuje się po 11 latach od naszego debiutu, więc zawsze jest jakiś niepokój. Czas mija i sytuacja ciągle się zmienia – my się zmieniamy. Trochę dojrzeliśmy do tego drugiego albumu, ale kompozycje są kontynuacją naszego pomysłu sprzed kilkunastu lat.

Ostatnio zespół postanowił również z okazji 30. rocznicy śmierci Cliffa Burtona, legendarnego basisty Metalliki, nagrać cover „For Whom The Bell Tolls”.

Konkurs na Antyradio.pl

Z okazji premiery teledysku Milczenia Owiec mamy dla Was konkurs z nagrodami! Jeśli chcesz wziąć w nim udział wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres i odpowiedz na nasze pytanie. Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygraną? Zobaczcie, jakie zadanie dla Was przygotowaliśmy i co możecie zdobyć.

Przeczytaj także

Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Konkurs zakończony!

Gadżety (koszulki) wygrywają:

 • Iwona L.
 • Jarosław D.

Jak oceniacie najnowszy klip od Milczenia Owiec?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.