Premiera klipu Power Of Trinity - „Oko”!

Magda Słomka
01.06.2015 12:33
Premiera klipu Power Of Trinity - „Oko”! Fot. kadr z wideo

To właśnie w serwisie Antyradio.pl po raz pierwszy zobaczycie teledysk łódzkiego zespołu nakręcony dzięki akcji crowdfundingowej. Zobaczcie, jak wygląda wideo!

W styczniu 2015 roku Power Of Trinity zdecydował się na wzięcie udziału w projekcie crowdfundingowym, by zgromadzić fundusze na klip do kawałka „Oko”. Fani wsparli kapelę, dzięki czemu możecie podziwiać teledysk już teraz!

Utwór pochodzi z trzeciej studyjnej płyty zespołu zatytułowanej „Legorock”. Krążek ukazał się 8 września 2014 roku i promował go singiel „Suma ran”. Reżyserem teledysku do kawałka „Oko”  został basista POT, Krzysiek Grudziński.

Według oficjalnej informacji wideo to...

...brudna, punkowa impresja na temat narzędzi władzy i polityków. W klipie pojawiają się ruiny legendarnego, łódzkiego hotelu „Centrum”, który przez wiele lat pełnił rolę symbolu Łodzi i gościł festiwal Camerimage. Całość teledysku wykonana telefonem iPhone i kamerą Lomokino przypomina filmy z lat 80., sięgając po estetykę video-artu.

Teledysk powstał przy pomocy portalu PolakPotrafi.pl. Akcja trwała 40 dni. Krzysiek Grudziński przyznał, że zespół zdecydował się na formę dofinansowania obrazu jaką jest crowdfunding, ponieważ „czasy dla muzyki, a także fundusze twórców, są niestety słabe...”.

Udało się! Jak Wam się podoba „Oko”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.