05.02.2016 07:54

Premiera klipu do utworu „Piątunio” zespołu Nocny Kochanek

„Jest piątek, tygodnia koniec i początek” - deklarował niegdyś obecny poseł. Podobne przesłanie płynie z nowego singla zespołu Nocny Kochanek. Antyradio.pl jako pierwszy serwis, prezentuje teledysk do utworu „Piątunio”.

Premiera klipu do utworu „Piątunio” zespołu Nocny Kochanek
foto: kadr z wideo

Praca od poniedziałku do piątku, korporacyjne boksy z obowiązkowym telefonem i monitorem komputera. Szare życie, szara rzeczywistość - nabierają one koloru dopiero wraz z każdym piątym dniem tygodnia. To właśnie wtedy można dać upust kumulującemu się w nas stresowi i poczuć imprezowy zew, w końcu „wóda jest niedaleko stąd”.

Tę właśnie filozofię wyłożył Krzysztof Sokołowski, wokalista Nocnego Kochanka, tłumacząc znaczenie utworu. Muzyk zdradził także, kiedy zespół wyruszy w trasę koncertową:

"

Przecież każdy z nas czeka na piątunio! Jest to dzień, w którym otwierają się przed nami nie tylko drzwi wyjściowe z roboty, ale drzwi do nowego, lepszego jutra… i pojutrza. „Piątunio” to przedsmak trasy koncertowej Hewi Metal Pany 2016 rozpoczynającej się 26 lutego 2016, podczas której działanie piątunia na pewno będzie odczuwalne co najmniej podwójnie. "

Gotowi na imprezę z Nocnym Kochankiem? Zobaczcie premierowo na Antyradio.pl teledysk do numeru „Piątunio”:

Klip powstawał na planie zdjęciowym komediowego serialu internetowego „KORPO”. Kolejne odcinki paradokumentalnej serii przedstawiają losy pracowników firmy „Korpopol” (sp.zło.o.). W teledysku, oprócz muzyków Nocnego Kochanka, widzimy Łukasza „Kierownika” Skalika, który jest nie tylko aktorem, ale i producentem internetowych seriali. Za zdjęcia odpowiada zaś Łukasz Jedynasty.

Album „Hewi Metal” ukazał się 6 listopada 2015 roku i znalazło się na nim 10 utworów. Klip do „Piątunia” jest już czwartym promującym płytę. Wcześniej zespół zrealizował wideo m.in. do singla „Wielki Wojownik”.

Jak Wam się podoba „Piątunio”?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News