Premiera teledysku „Degradacja” Milczenia Owiec

Aleksandra Degórska
05.02.2016 10:29
Premiera teledysku „Degradacja” Milczenia Owiec Fot. kadr z wideo

Zespół nie zwalnia tempa i prezentuje premierowo na Antyradio.pl kolejny singiel z nadchodzącego 2. albumu. Jak prezentuje się klip do tego numeru?

Najnowsze wydawnictwo zespołu zatytułowane „Niepokoje”, z którego pochodzą takie single, jak chociażby „Przyjdą tu” czy Ćma” ma ukazać się już 26 lutego 2016 roku. Kapela postanowiła teraz zaprezentować kolejny numer promujący ten krążek, do którego powstał również teledysk.

Mowa o utworze „Degradacja”. Zespół przyznał, że jest to jedna z mocniejszych kompozycji na nowej płycie zbudowana na bluesrockowym riffie. Niski głos wokalistki przeciwstawiony jest energetycznym i dobitnym refrenom. W tekście natomiast poruszona jest obawa przed coraz bardziej powierzchowną, często agresywną formą wirtualnego komunikowania się między ludźmi.

Zobaczcie, jak prezentuje się klip do tego numeru:

Zespół już teraz zachęca fanów do zamawiania w przedsprzedaży albumu z autografami:

Milczenie Owiec tworzą wokalistka Aleksandra Wysocka, gitarzyści Mateusz Sieńko oraz Hubert Koczergo, basista Łukasz Gajowniczek i perkusista Maciej Szymborski. Kapela powstała jeszcze w 2002 roku, zaś dwa lata później dołączyła do nich obecna wokalistka. W czerwcu 2005 roku zespół wydał debiutancki album „Twarze”, który promowany był przez singiel „Cisza”.

Nowy etap w działalności zespołu rozpoczął się w 2014 roku w momencie, gdy pojawił się oficjalny singiel zatytułowany „Bunt”. Teraz fani odliczają dni do premiery drugiego studyjnego albumu.

Jak Wam się podoba nowy teledysk Milczenia Owiec?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.