Premiera teledysku Kabanosa do „Grubego grubasa”

Jakub Gańko
04.02.2016 11:06
Premiera teledysku Kabanosa do „Grubego grubasa” Fot. kadr z wideo

Tylko na Antyradio.pl! Zespół Kabanos udostępnił teledysk do utworu „Gruby grubas” z „Balonowego albumu”.

„Gruby grubas” to trzeci utwór na albumie Kabanosa z 2015 roku. To również trzeci klip promujący tę płytę po „Mamo, jest mi tu dobrze” i „Balonach” (nie licząc drugiej wersji tego ostatniego). O czym opowiada teledysk, łatwo się domyślić już po samym tytule. To kawałek w sam raz na tłusty czwartek!

Zenek Kupatasa jest autorem tekstu do utworu. Jak przyznał w rozmowie z serwisem Antyradio.pl, to jeden z jego ulubionych numerów na „Balonowym albumie”. Realizacja obleśnego klipu - którego nie pokazałby swojej mamie - kosztowała go sporo poświęcenia.

Zobaczcie sami w zapowiedzi, którą przygotował specjalnie dla serwisu Antyradio.pl:

Zenek wyraził zadowolenie, że nie zrealizował teledysku zgodnie z pierwotnym zamysłem, przed premierą piątej płyty, nie był bowiem wtedy odpowiednio przygotowany do tego zadania. Specjalnie na jego potrzeby wokalista zabawił się w Morgana Spurlocka z filmu „Super Size Me” i przytył do 106 kg.

Tydzień przed klipem kupiłem pełno kubełków lodów, które jadłem po 22.00. Cały czas jadłem pizzę i różne takie śmieciowe żarcie, no i efekt myślę, że jest naprawdę dobry.

Oceńcie sami, oglądając najnowszy klip Kabanosa tylko na Antyradio.pl:

Zenek nie narzeka na brak zajęć. Już 3 marca 2016 roku ukaże się jego pierwsza solowa płyta pt. „33”. Krążek będzie się znacząco różnił od twórczości, do której przyzwyczaił nas Kabanos, m.in. za sprawą tekstów, które zostały napisane w zmyślonym języku, bazującym na polskiej i hiszpańskiej mowie. Dostępny jest już pierwszy singiel z tego wydawnictwa, „Karwa Piarbole”.

Jak Wam się podoba klip do „Grubego grubasa”?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.