04.02.2016 11:06

Premiera teledysku Kabanosa do „Grubego grubasa”

Tylko na Antyradio.pl! Zespół Kabanos udostępnił teledysk do utworu „Gruby grubas” z „Balonowego albumu”.

Premiera teledysku Kabanosa do „Grubego grubasa”
foto: kadr z wideo

„Gruby grubas” to trzeci utwór na albumie Kabanosa z 2015 roku. To również trzeci klip promujący tę płytę po „Mamo, jest mi tu dobrze” i „Balonach” (nie licząc drugiej wersji tego ostatniego). O czym opowiada teledysk, łatwo się domyślić już po samym tytule. To kawałek w sam raz na tłusty czwartek!

Zenek Kupatasa jest autorem tekstu do utworu. Jak przyznał w rozmowie z serwisem Antyradio.pl, to jeden z jego ulubionych numerów na „Balonowym albumie”. Realizacja obleśnego klipu - którego nie pokazałby swojej mamie - kosztowała go sporo poświęcenia.

Zobaczcie sami w zapowiedzi, którą przygotował specjalnie dla serwisu Antyradio.pl:

Zenek wyraził zadowolenie, że nie zrealizował teledysku zgodnie z pierwotnym zamysłem, przed premierą piątej płyty, nie był bowiem wtedy odpowiednio przygotowany do tego zadania. Specjalnie na jego potrzeby wokalista zabawił się w Morgana Spurlocka z filmu „Super Size Me” i przytył do 106 kg.

"

Tydzień przed klipem kupiłem pełno kubełków lodów, które jadłem po 22.00. Cały czas jadłem pizzę i różne takie śmieciowe żarcie, no i efekt myślę, że jest naprawdę dobry. "

Oceńcie sami, oglądając najnowszy klip Kabanosa tylko na Antyradio.pl:

Zenek nie narzeka na brak zajęć. Już 3 marca 2016 roku ukaże się jego pierwsza solowa płyta pt. „33”. Krążek będzie się znacząco różnił od twórczości, do której przyzwyczaił nas Kabanos, m.in. za sprawą tekstów, które zostały napisane w zmyślonym języku, bazującym na polskiej i hiszpańskiej mowie. Dostępny jest już pierwszy singiel z tego wydawnictwa, „Karwa Piarbole”.

Jak Wam się podoba klip do „Grubego grubasa”?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Kabanos