12.07.2015 13:43

„Prison Sex” Toola w wersji Breaking Benjamin

Amerykańska kapela udostępniła cover utworu w akustycznym wydaniu. Sprawdźcie, jak to brzmi!

„Prison Sex” Toola w wersji Breaking Benjamin
foto: kadr z wideo

Muzycy z Breaking Benjamin nie próżnują i mimo promocji nowej płyty, „Dark Before Dawn”, stawiają na muzyczne eksperymenty. Postanowili pokazać, że kreatywność nie zna granic i przerobili kawałek zespołu Tool.

Posłuchajcie „Prison Sex” w akustycznej wersji!

Grupa chyba naprawdę ceni sobie twórczość Toola... To nie pierwszy raz, gdy kapela podjęła się zagrania utworu zespołu z Maynardem Jamesem Keenanem na czele. W 2010 roku muzycy wykonali na żywo kawałek „Aenema”Posłuchajcie!

Mamy dla Was coś jeszcze starszego... Oto covery utworów „Undertow” i „Stinkfist” zagrane przez Breaking Benjamin w 2001 roku!

Oprócz muzycznych wiadomości dotyczących Breaking Benjamin, w ostatnim czasie pojawiło się kilka prywatnych doniesień. Wokalista kapeli postanowił zwierzyć się światu ze swoich dolegliwości fizycznych.

W 2010 roku artysta był zmuszony odwołać trasę koncertową promującą krążek „Dear Agony” ze względu na złe samopoczucie. Ben Burnley opowiedział o tym, co nadal go męczy i jak na jego dolegliwości reagują lekarze.

"

Ciągle jestem bardzo chory, nawet po uzyskaniu diagnozy od 300 lekarzy: „Nie wiemy, co Ci jest”. Ostatni raz gdy byłem u doktora, rzuciłem swoją dokumentacją medyczną, która jest już grubości książki telefonicznej, i wyszedłem. Jestem zmęczony byciem królikiem doświadczalnym. Muszę przejść przez ten potworny ból i robić swoje. "

Benowi życzymy zdrowia i siły na tworzenie kolejnych zaskakujących muzycznych projektów!

Podoba Wam się „Prison Sex” w takim wydaniu?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Tool Breaking Benjamin