06.06.2018 11:06

Problem z brudnymi ciuchami? Na letnim festiwalu muzycznym każdy brudas wypierze swoje ubrania

Koniec z brudnymi ciuchami na festiwalu! Sprawdźcie, jak organizatorzy nadchodzącego festiwalu muzycznego postanowili powalczyć z nieświeżymi ubraniami.

Uczestnicy Woodstocku
foto: Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Bród, smród i ubóstwo - każdy festiwalowicz wie, jak ciężko jest być czyściutkim, gdy żar pada z nieba, pod sceną jest naprawdę gorąco i długa kolejka do prysznica naprawdę powoduje, że tracisz nadzieję na kąpiel. Po przyjeździe do domu ciuchy wyglądają tak, jakbyś spędził tydzień w dżungli, aż szkoda na nie patrzeć.

To jednak się zmieni na festiwalu Bonnaroo. Impreza, na której zagrają m.in. Muse czy The Killers odbędzie się 7-10 czerwca 2018 w Manchesterze w stanie Tennessee. Uczestnicy festiwalu tym razem będą mogli skorzystać z LaundROO Lounge - bezpłatnej pralni na terenie festiwalu. Wystarczy, że zostawimy brudne ciuchy, a odpowiednie osoby wszystkim się zajmą - wypiorą ubrania, wysuszą i złożą. Do dyspozycji będzie 25 pralek i 25 suszarek, klimatyzacja oraz kontakty, żeby naładować telefon. Żyć, nie umierać!

Wypierz ciuchy za darmo na terenie festiwalu

Ale na tym nie koniec - w Vintage Clothing Swap będzie można wymienić ubranie na inny ciuch z vintage'owego sklepu What Goes Around Comes Around, który oferuje 2 5000 rzeczy. Ciuchy, które oddamy zostaną wyprane i będą je mogli wziąć inni festiwalowicze. Ubrania, które pozostaną trafią do charytatywnych organizacji.

Jak przeżyć na festiwalu?

Już niedługo ruszy sezon letnich festiwali - jeżeli nadal nie wiecie, co spakować do walizki, czy wziąć ze sobą wianek z kwiatkami i konserwy, to zerknijcie na poradnik festiwalowicza. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje, które pomogą przetrwać letni festiwal muzyczny.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele