Problem z brudnymi ciuchami? Na letnim festiwalu muzycznym każdy brudas wypierze swoje ubrania

Aleksandra Degórska
06.06.2018 11:06
Problem z brudnymi ciuchami? Na letnim festiwalu muzycznym każdy brudas wypierze swoje ubrania Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Koniec z brudnymi ciuchami na festiwalu! Sprawdźcie, jak organizatorzy nadchodzącego festiwalu muzycznego postanowili powalczyć z nieświeżymi ubraniami.

Bród, smród i ubóstwo - każdy festiwalowicz wie, jak ciężko jest być czyściutkim, gdy żar pada z nieba, pod sceną jest naprawdę gorąco i długa kolejka do prysznica naprawdę powoduje, że tracisz nadzieję na kąpiel. Po przyjeździe do domu ciuchy wyglądają tak, jakbyś spędził tydzień w dżungli, aż szkoda na nie patrzeć.

To jednak się zmieni na festiwalu Bonnaroo. Impreza, na której zagrają m.in. Muse czy The Killers odbędzie się 7-10 czerwca 2018 w Manchesterze w stanie Tennessee. Uczestnicy festiwalu tym razem będą mogli skorzystać z LaundROO Lounge - bezpłatnej pralni na terenie festiwalu. Wystarczy, że zostawimy brudne ciuchy, a odpowiednie osoby wszystkim się zajmą - wypiorą ubrania, wysuszą i złożą. Do dyspozycji będzie 25 pralek i 25 suszarek, klimatyzacja oraz kontakty, żeby naładować telefon. Żyć, nie umierać!

Wypierz ciuchy za darmo na terenie festiwalu

Ale na tym nie koniec - w Vintage Clothing Swap będzie można wymienić ubranie na inny ciuch z vintage'owego sklepu What Goes Around Comes Around, który oferuje 2 5000 rzeczy. Ciuchy, które oddamy zostaną wyprane i będą je mogli wziąć inni festiwalowicze. Ubrania, które pozostaną trafią do charytatywnych organizacji.

Jak przeżyć na festiwalu?

Już niedługo ruszy sezon letnich festiwali - jeżeli nadal nie wiecie, co spakować do walizki, czy wziąć ze sobą wianek z kwiatkami i konserwy, to zerknijcie na poradnik festiwalowicza. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje, które pomogą przetrwać letni festiwal muzyczny.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.