Jesteś gitarzystą? Jeśli tak, to zrozumiesz te irytujące sytuacje

Aleksandra Degórska
17.08.2018 11:57
Jesteś gitarzystą? Jeśli tak, to zrozumiesz te irytujące sytuacje  Fot. kadr z wideo

Sława, pieniądze i wielka kariera? Wcale tak nie jest, a gitarzyści muszą sporo się napracować, żeby coś osiągnąć.

Chwytając za gitarę każdy marzy o niesamowitej karierze - kto nie chciałby stać na scenie i grać świetną solówkę gitarową. Wszystkie oczy są skierowane na Ciebie, dziewczyny omdlewają z zachwytu, bilety na koncerty wyprzedają się w oka mgnieniu... wszystko fajnie, ale życie wygląda nieco inaczej.

Na świecie jest 50 000 000 gitarzystów - przynajmniej tak twierdzi YouTuber z kanału Samurai Guitarist, który postanowił opowiedzieć w jednym nagraniu o problemach, z którymi zmagają się wszyscy muzycy.

Ciężkie życie gitarzystów

Myślisz, że brzmisz jak Jimmy Page, ale gdy grasz przed kimś okazuje się, że wcale nie brzmisz tak dobrze. Twoi najbliżsi nie chcą w ogóle słyszeć o Twoim pseudonimie, a na Facebooku masz mniej polubień, niż profil psa Twojej siostry. Nie można też zapomnieć o prawdziwej zmorze gitarzystów, czyli metronomie.

Cisza ze strony wytwórni, problem z wymyśleniem unikatowej nazwy zespołu, niespełnione marzenie o zagraniu na festiwalu przed dużą gwiazdą i dziewczyny, które lecą na gitarzystów... nie tylko na Ciebie. Czasami naprawdę można się załamać...

Nie jest to oczywiście pierwsze tego typu nagranie. Inny YouTuber, Jared Dines, przedstawił 17 denerwujących sytuacji, które zna każdy gitarzysta, m.in. problem z kostką, którą się notorycznie gubi. Na poprawę humoru polecamy nagranie z wpadkami gitarzystów, jest się z czego pośmiać.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.