30.12.2014 15:04

Prodigy zapowiada bardzo, bardzo niegrzeczny singiel

Piosenkę „Nasty Nasty” usłyszymy już w styczniu. Niedługo później pojawi się pierwsza od 6 lat płyta Brytyjczyków.

Prodigy zapowiada bardzo, bardzo niegrzeczny singiel
foto: RIA Novosti / East News

W ciągu najbliższego miesiąca poznamy pierwszy od 2009 roku i płyty „Invaders Must Die” wydany oficjalnie utwór Prodigy. Zespół podzielił się tą informacją na Instagramie. Wrzucił też tam sześć różnych wersji okładek tego singla.

prodigy-singiel

Czego się spodziewać po „Nasty Nasty”? Liam Howlett ostrzega, że w środku znajdą się „psychodeliczne wibracje w stylu Winstona Churchilla”. Wszystko wyśpiewa oczywiście Keith Flint.

Piosenka będzie pierwszym oficjalnym singlem, ale nie pierwszym kawałkiem z nowej płyty, który poznamy. Od 2013 roku grupa regularnie na koncertach wykonuje utwór „Rockweiler”. On także znajdzie się na nadchodzącym albumie.

Potwierdzono jeszcze tytuły trzech innych piosenek: „Beyond The Death Ray”, „Get Your Fight On”, „Wall Of Death”. Nie wiemy natomiast, jak nazywać się będzie całe wydawnictwo.

Dwa lata temu Liam Howlett informował, że zatytułowane będzie „How to Steal a Jetfighter”. Później muzycy kilkakrotnie zmieniali zdanie. W październiku 2014 roku zapowiedzieli „Ibizę”. Ostateczną ich decyzję mieliśmy poznać przed świętami Bożego Narodzenia.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Prodigy