Program "Punk'd" powraca na antenę. MTV zaskoczyło wszystkich
05.06.2019 17:39
Program "Punk'd" powraca na antenę. MTV zaskoczyło wszystkich Fot. : kadr z wideo

Popularny program "Punk'd", który był emitowany na stacji MTV powraca. Show mogliśmy oglądać od 2003 do 2012 roku. 

Kto z nas nie tęskni za starym, dobrym MTV? Oczywiście nie mówimy tutaj o kanale, na którym przez cały czas leciały programy muzyczne - za tym okresem tęskni chyba każdy. Mowa o programach, które kiedyś były emitowane. Teraz do telewizji powraca jedna z popularniejszych serii. "Punk'd" miał swoją premierę w 2003 roku. Wszystko zostało stworzone przez Ashtona Kutchera i Jasona Goldberga.

"Punk'd" powraca do telewizji

Obecnie na MTV królują programy typu "Dziara za dziarę", "Ex na plaży" czy "Ekipa z Warszawy". Teraz wszystko może się zmienić. Jak podaje portal loudwire.com, na antenę ma powrócić "Punk'd", w którym przede wszystkim chodziło o robienie żartów celebrytom i artystom.

Przeczytaj także

Jak na razie zaplanowano 20 odcinków. Zmieni się jednak długość każdego z nich. Wszystkie epizody będą trwać maksymalnie 10 minut. Zważywszy na to, że ludziom coraz trudniej skupić się na długich odcinkach, to całkiem sprytny ruch. Nowy, udoskonalony program zostanie stworzony przez STXtelevision. Pomagać im będzie MTV Studios.

To jednak nie jedyny program, który powróci. Widzowie będą mogli obejrzeć także "Singled Out". Show było popularne w latach 90.. Odcinki będą dostępne na Quibi, mobilnej platformie rozrywkowej.

Zobacz także: MTV przywróci animowany serial „Daria”.

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.