16.05.2016 15:07

Prywatne rzeczy ex-perkusisty Motorhead idą pod młotek

Fani brytyjskiego zespołu mogą teraz uzupełnić swoją kolekcję przedmiotami, które należały do Phila Taylora. Zobaczcie, co trafi pod młotek.

Prywatne rzeczy ex-perkusisty Motorhead idą pod młotek
foto: Ilpo Musto / Rex Features / East News

11 listopada 2015 roku w wieku 61 lat zmarł Phil „Philthy Animal” Taylor. Teraz wielbiciele muzyka będą mogli sprawić sobie sprzęt muzyczny oraz przedmioty, które były ściśle związane z jego działalnością w Motorhead.

Wiadomo, że każdy szanujący siebie fan ma w swojej kolekcji sporo pamiątek i gadżetów związanych z ulubioną kapelą. Owe zbiory można powiększyć biorąc udział w licytacji rzeczy należących do bębniarza.

Wybór jest naprawdę spory, bowiem można sobie sprawić zdjęcia Taylora z okresu jeszcze przed Motorhead, policyjne dokumenty dotyczące aresztowania muzyka w 1976 i 1978 roku, jak również plakaty czy gadżety związane z promocją płyt.

Ale na tym nie koniec, bo do wyboru mamy również wiele pałeczek perkusyjnych, podróżne kufry, gramofony, perkusję, bongosy, naciągi na perkusję czy plakaty promujące pierwszą płytę zespołu.

Zobaczcie, jak prezentują się najciekawsze przedmioty:

Aukcja startuje 24 maja 2016 roku, a ceny wahają się od 10 do 6 000 funtów w zależności oczywiście od przedmiotu. Każdy więc znajdzie coś na własną kieszeń.

Teraz do szczęścia brakuje jeszcze znaczków pocztowych z Lemmym, które wyda Deutsche Post. Fani na pewno też nie pogardzą koncertówką Motorhead, zatytułowaną „Clean Your Clock”, która pojawi się w sklepach 27 maja 2016 roku oraz biografią „Lemmy: The Definitive Biography” autorstwa Micka Walla.

Chcielibyście mieć jakąś pamiątkę po byłym perkusiście Motorhead?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Motorhead