26.10.2016 11:25

Przebierz się z Megadeth na Halloween

Vic Rattlehead to taka przesympatyczna maskotka, która ma łańcuchy tu i ówdzie, a dzieciaki na jej widok uciekają ze strachu. Zatem maska przedstawiająca tego stwora nada się w sam raz na przebieranki 31 października. 

Przebierz się z Megadeth na Halloween
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Halloween zbliża się wielkimi krokami, warto zatem już teraz zastanowić się nad przebraniem, bo nie wypada przecież pokazać się w byle czym. Wiadomo, że muzyczny maniak zdecyduje się na strój jakiegoś artysty, żeby chociaż jednego dnia poczuć się jak prawdziwa gwiazda rocka.

Niektórzy jednak są bardziej kreatywni i zamiast zakładać maskę Gene'a Simmonsa, muzyków Slipknota czy perukę stylizowaną na Jona Bon Joviego wolą wcielić się w postaci nie z tego świata. Ciekawą alternatywą jest upodobnienie się do jakiejś metalowej maskotki, a jest ich naprawdę sporo.

Fani mają też całkiem duży wybór, bo na rynku niedawno pojawiły się maski przedstawiające Eddiego od Iron Maiden. Na podobny pomysł wpadł Megadeth, który postanowił wydać podobiznę Vica Rattleheada w sam raz na Halloween.

Lateksowa maska kosztuje 49,95 dolarów i prezentuje się naprawdę imponująco.

foto: megadeth.shop.livenation.com

Maskotka Megadeth ma metalowe klapki na oczach, zszyte usta i metalowe zatyczki w uszach. Tym samym nawiązuje do przysłowia nie widzę nic złego, nie słyszę nic złego, nie mówię nic złego”. Pierwszy raz Vic Rattlehead pojawił się debiutanckiej płycie Megadeth Killing Is My Business... and Business Is Good!” z 1985 roku.

Jak oceniacie maskę od Megadeth?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Megadeth