22.02.2017 13:58

Przebój System of a Down w różnych stylach

„Chop Suey!” w wykonaniu Wu-Tang Clan czy Michaela Jacksona? Sprawdźcie, jak to może brzmieć.

Przebój System of a Down w różnych stylach
foto: kadr z wideo

Mieliśmy już „Chop Suey!” w wersji kościelnej, w wykonaniu Gruchacza czy orkiestry. Jednak dopóki fani pamiętają o System of a Down to będzie się pojawiać coraz więcej coverów. YouTuber odpowiedzialny za kanał Ten Second Songs został zasypany prośbami o to, żeby zinterpretować właśnie „Chop Suey!” i nie miał innego wyboru - musiał zabrać się za kolejny cover.

Muzyk bierze na warsztat znane utwory, które wykonuje w 20 różnych stylach. Tym samym hit System of a Down wybrzmiał tak, jakby go wykonywały takie osobowości, jak Aretha Franklin, George Michael czy Bobby Darin.

Nie zabrakło też interpretacji w stylu kapel z naszego podwórka, jak Ghost czy Faith No More. Przekonajcie się jak brzmiałby „Chop Suey!”, gdyby stworzył go zupełnie inny artysta:

Trzeba przyznać, że wokalne możliwości tego YouTubera naprawdę robią wrażenie, bo artysta odnajduje się praktycznie w każdym stylu - czy to musi śpiewać falsetem czy też w niższych rejestrach. Anthony Vincent, bo tak nazywa się ten wokalista, już wcześniej uratował Święta Bożego Narodzenia rockową wersją „All I Want for Christmas”, jak również zaprezentował 20 piosenek o miłości w różnych stylach.

Oczywiście na kanale tego YouTubera można znaleźć znacznie więcej ciekawych przeróbek. Przesłuchajcie również, jak utwór Gorillaz zabrzmiał w 20 różnych stylach:

Jak oceniacie wykonanie „Chop Suey!” w stylu Bee Gees czy Spice Girls?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele System of a Down