Przebój System of a Down w różnych stylach

Aleksandra Degórska
22.02.2017 13:58
Przebój System of a Down w różnych stylach Fot. kadr z wideo

„Chop Suey!” w wykonaniu Wu-Tang Clan czy Michaela Jacksona? Sprawdźcie, jak to może brzmieć.

Mieliśmy już „Chop Suey!” w wersji kościelnej, w wykonaniu Gruchacza czy orkiestry. Jednak dopóki fani pamiętają o System of a Down to będzie się pojawiać coraz więcej coverów. YouTuber odpowiedzialny za kanał Ten Second Songs został zasypany prośbami o to, żeby zinterpretować właśnie „Chop Suey!” i nie miał innego wyboru - musiał zabrać się za kolejny cover.

Muzyk bierze na warsztat znane utwory, które wykonuje w 20 różnych stylach. Tym samym hit System of a Down wybrzmiał tak, jakby go wykonywały takie osobowości, jak Aretha Franklin, George Michael czy Bobby Darin.

Nie zabrakło też interpretacji w stylu kapel z naszego podwórka, jak Ghost czy Faith No More. Przekonajcie się jak brzmiałby „Chop Suey!”, gdyby stworzył go zupełnie inny artysta:

Trzeba przyznać, że wokalne możliwości tego YouTubera naprawdę robią wrażenie, bo artysta odnajduje się praktycznie w każdym stylu - czy to musi śpiewać falsetem czy też w niższych rejestrach. Anthony Vincent, bo tak nazywa się ten wokalista, już wcześniej uratował Święta Bożego Narodzenia rockową wersją „All I Want for Christmas”, jak również zaprezentował 20 piosenek o miłości w różnych stylach.

Oczywiście na kanale tego YouTubera można znaleźć znacznie więcej ciekawych przeróbek. Przesłuchajcie również, jak utwór Gorillaz zabrzmiał w 20 różnych stylach:

Jak oceniacie wykonanie „Chop Suey!” w stylu Bee Gees czy Spice Girls?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.