27.12.2019 10:17

Przemoc, nagość, seks i szaleństwo w nowym klipie Lindemanna [WIDEO]

Grupa Lindemann opublikowała kolejny klip promujący ich najnowszy album. Tym razem teledysk w kontrowersyjny sposób zobrazował utwór "Ach so gern".

Lindemann
foto: kadr z wideo

Zarówno w grupie Rammstein jak i projekcie Lindemann dzielonym z Peterem Tagtgrenem, wokalista obu formacji pozostaje konsekwentny jeśli chodzi o klipy. Muzyk sięga po kontrowersyjne obrazy i z łatwością wywołuje dyskusje wokół swoich pomysłów. Ostatnim dziełem artysty, które sprawiło, że jego nazwisko nie schodziło z ust krytyków był singiel "Deutschland", w którym muzycy wcielili się między innymi w więźniów obozu koncentracyjnego. 

Lindemann z klipem do "Ach so gern"

W ramach promocji najnowszego wydawnictwa duetu Lindemann, muzycy regularnie publikują klipy do kolejnych utworów z krążka. Jeden z nich zaciekawił odbiorców faktem, że stworzyła go sztuczna inteligencja, w innym - "Frau & Mann" zagrała Switłana Loboda uważana za partnerkę wokalisty. Tym razem muzycy zaprezentowali teledysk do utworu "Ach so gern".

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock
Przeczytaj także Till Lindemann skomentował oskarżenie o napaść. Domniemaną ofiarę nazwał "wrednym dupkiem"

Obraz jest przepełniony przemocą i brutalnymi scenami. Lindemann na ekranie jest bity i torturowany przez zamaskowanych katów. W kolejnych kadrach widzimy jak muzyk najprawdopodobniej pije mleko z piersi swojej partnerki lub tańczy w więzieniu. Klip wytwarza wokół siebie aurę niepokoju i szaleństwa. Całość możecie obejrzeć poniżej:

Rammstein w Polsce w 2020 roku

Chociaż projekt Lindemann podczas swojej europejskiej trasy ominie Polskę, wokalista formacji pojawi się w naszym kraju w ramach koncertu Rammstein. Zespół powróci by kolejny raz zagrać dla polskich fanów już 17 lipca 2020 roku. Impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zobacz też: Till Lindemann pokazał swoją matkę. Zobacz wzruszające zdjęcie 

Tagi: Rock News Rammstein