13.11.2018 17:58

Wdowa po gitarzyście All That Remains podała przyczynę śmierci męża. Kobieta dostaje pogróżki

Wdowa po muzyku All That Remains podała na Facebooku oficjalną przyczynę śmierci i szybko usunęła o tym post. Co więcej wyznała, że dostaje pogróżki.

Przyczyna śmierci gitarzysty All That Remains
foto: kadr z wideo

Oli Herbert z All That Remains zmarł 17 października 2018 roku. Tuż po opublikowaniu przez zespół smutnej informacji o jego śmierci, pojawiły się głosy, że doszło do wypadku w jego domu. 

Znamy przyczynę śmierci gitarzysty All That Remains

Niecały miesiąc po tej tragedii wdowa po gitarzyście podała w poście na Facebooku przyczynę śmierci swojego męża. Wpis został usunięty, ale w internecie nic nie przepada i treść posta brzmiała następująco:

"

Mam wyniki badań toksykologicznych i znam oficjalną przyczynę śmierci mojego męża. Przyczyna śmierci - utonięcie. Badania toksykologiczne: Oli prawdopodobnie sam próbował się leczyć z depresji maniakalnej, która była obecna w jego rodzinie od kilku pokoleń. Znaleziono w jego krwi antydepresanty, jak również środek nasenny. "

Muzyk stosował takie same leki, jak jego bliscy, zatem najwidoczniej postanowił sam się leczyć:

"

Nie chciał i nie poszedłby do lekarza, żeby go zdiagnozowano, przypisano leki i go monitorowano - to wyjaśnia jego dziwne zachowanie, do którego czasem dochodziło w domu. "

Kobieta zaapelowała, żeby osoby, które wiedzą coś o tym, skąd jej mąż miał leki, skontaktowały się z policją. Co więcej wyjaśniła, że pogrzeb gitarzysty nie odbył się, bowiem wdowa dostała groźby i ze względów na bezpieczeństwo uroczystość pogrzebowa nie doszła do skutku.

oli

Śmierć gitarzysty All That Remains była szokiem dla wielu muzyków, którzy go znali. Corey Taylor czy Mark Tremonti podzielili się swoimi wspomnieniami o gitarzyście udostępniając wspólne zdjęcia.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News All That Remains