Przygotujcie się na metalowe święta. Oto "All I Want for Christmas is You" w wersji metalcore'owej
Joanna Chojnacka
19.11.2020 16:25
Przygotujcie się na metalowe święta. Oto "All I Want for Christmas is You" w wersji metalcore'owej Fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Hit "All I Want for Christmas is You" Mariah Carey doczekał się metalcore'owej wersji. Świąteczny utwór nagrała grupa August Burns Red.

Grupa August Burns Red już przygotowuje się do świąt, a przede wszystkim świątecznego koncertu, który ma zamiar zorganizować w sieci. Muzycy zapowiedzieli wydarzenie specjalnym coverem. Przerobili hit Mariah Carey na metalcore'owy numer.

"All I Want for Christmas is You" w wersji metalcore

Chociaż nie skończył się jeszcze listopad, już możemy poczuć klimat świąt. W sklepach pojawiły się choinki, bombki i Mikołaje. W tym roku ten wyjątkowy, rodzinny czas będzie wyglądał inaczej niż zwykle, mimo to wszyscy próbujemy zachować spokój i optymizm. Także metalcore'owcy z August Burns Red są dobrej myśli i szykują na grudzień specjalny koncert.

August Burns Red nagrali cover Mariah Carey

Muzycy od kilkunastu lat organizują "Christmas Burns Red", czyli specjalny świąteczny koncert. Ze względu na pandemię koronawirusa wydarzenie przeniesie się do sieci. Transmisję będzie można obejrzeć 12 grudnia. Wówczas muzycy po raz pierwszy wykonają na żywo utwory z ich ostatniej płyty "Guardians".

Zobacz także

Jak wyjaśnia gitarzysta formacji JB Brubaker, świąteczny koncert to już tradycja, z której zespół nie chciał za wszelką cenę rezygnować.

To będzie 15. rok z rzędu, kiedy organizujemy taki koncert i nie chcieliśmy, żeby koronawirus zakończył tę dobrą passę. Chociaż nie możemy zagrać z żywą publicznością, dopilnujemy, aby tegoroczne Christmas Burns Red było jeszcze lepsze niż kiedykolwiek.

Zapowiedzią koncertu jest świąteczny cover w wykonaniu zespołu. August Burns Red tym razem wybrał przebój Mariah Carey "All I Want for Christmas is You". Ich interpretacji hitu możecie posłuchać poniżej:

Jak cytuje Brubakera metalinsider.net:

To jedna z najzabawniejszych piosenek świątecznych, jakie mamy na koncie. Jestem dumny z tego, jak to wszystko wyszło i myślę, że utwór trafi na playlisty tych, którzy chcą spędzić święta w nieco bardziej metalowym klimacie.

Polecamy
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.