Przyjaciele Lemmy'ego otrzymali jego prochy. Nie uwierzycie, w czym zostały umieszczone [FOTO]

23.03.2021 13:23
Lemmy Kilmister Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Prochy Lemmy'ego w dziwnej urnie trafiły do jego przyjaciół. Muzyk Motorhead miał nietuzinkowe, ostatnie życzenie przed śmiercią w 2015.

Trudno to uwierzyć, ale w grudniu minie 6 lat odkąd nie ma wśród nas Lemmy'ego Kilmistera. Basista odszedł 28 grudnia 2015 roku w wieku 70 lat i nadal wiele osób nie może pogodzić się z jego śmiercią. Co rusz pojawiają się kolejne ciekawostki związane z muzykiem Motorhead, a teraz świat dowiedział się, jakie było ostatnie życzenie Lemmy'ego... i było ono bardzo w jego stylu.

Polecamy

Przyjaciele Lemmy'ego otrzymali jego prochy. Nie uwierzycie, w czym zostały umieszczone [FOTO]

Skąd to wiadomo? Riki Rachtman, prowadzący programu „Headbanger’s Ball” podzielił się ciekawym zdjęciem. Okazuje się, że prochy Kilmistera trafiły do jego przyjaciół w nietuzinkowych urnach:

Przed śmiercią Lemmy poprosił, aby jego prochy wsypano do pocisków i zostały przekazane najbliższym znajomym. Dostałem dzisiaj kulę i wzruszyłem się do łez. Dziękuję.

Zobaczcie, jak wygląda ta "pamiątka" po Lemmym:

Motorhead nie przestaje inspirować artystów - wystarczy wspomnieć o polskiej formacji Orgasmatron, która nagrywa covery grupy. W skład grupy wchodzi Tomasz "Titus" Pukacki z Acid Drinkers, który odpowiada za bas i wokale, Maciej Jahnz z grupy Flapjack - gitara, Dariusz Popowicz "Popcorn" z Acid Drinkers i Armii - gitara, Pedro "Compass" oraz Piotr Szpalik z Ceti - perkusja.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.