19.07.2015 16:24

Przystanek Woodstock szykuje się do startu

Kolejny Przystanek Woodstock zbliża się wielkimi krokami, dlatego na miejscu praca wre. Organizatorzy stawiają już kolejne konstrukcje scen w Kostrzynie nad Odrą.

Przystanek Woodstock szykuje się do startu
foto: materiały prasowe

Do rozpoczęcia zabawy 30 lipca 2015, kiedy to startuje festiwal, zostało jeszcze trochę czasu. Jednak na woodstockowym polu już trwają prace. Jesteście myślami na 21. Przystanku? To aby za bardzo nie uciekły Wam one to bardziej przyziemnych spraw prezentujemy Dużą Scenę, która jest coraz bliższa ukończenia specjalnie na Wasze przybycie.

2
4
6

Na innych obszarach terenu, który już niedługo zapełni się rzeszami fanów muzyki, także nie ustają prace. Tym razem na naszych zdjęciach Pokojowa Wioska Kryszny, gdzie tak jak zawsze będziecie mogli posłuchać koncertów, zamówić jedzenie, czy też oddać się medytacji i innym atrakcjom.

1
3
5

To właśnie na tych scenach, choć nie tylko, usłyszymy dziesiątki koncertów. Na występy jakich wykonawców się wybrać? Za podpowiedź może posłużyć nasz harmonogram 21. Przystanku Woodstock. Przypominamy również, że w tym roku podczas festiwalu wystąpią takie sławy, jak: Dream Theater, Flogging Molly, czy też Black Label Society.

Wybieracie się na 21. Przystanek Woodstock?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival