Przystanek Woodstock szykuje się do startu

Robert Skowronski
19.07.2015 16:24
Przystanek Woodstock szykuje się do startu Fot. materiały prasowe

Kolejny Przystanek Woodstock zbliża się wielkimi krokami, dlatego na miejscu praca wre. Organizatorzy stawiają już kolejne konstrukcje scen w Kostrzynie nad Odrą.

Do rozpoczęcia zabawy 30 lipca 2015, kiedy to startuje festiwal, zostało jeszcze trochę czasu. Jednak na woodstockowym polu już trwają prace. Jesteście myślami na 21. Przystanku? To aby za bardzo nie uciekły Wam one to bardziej przyziemnych spraw prezentujemy Dużą Scenę, która jest coraz bliższa ukończenia specjalnie na Wasze przybycie.

2 Fot. foto: Gatida Dasa-Biały
4 Fot. foto: Gatida Dasa-Biały
6 Fot. foto: Gatida Dasa-Biały

Na innych obszarach terenu, który już niedługo zapełni się rzeszami fanów muzyki, także nie ustają prace. Tym razem na naszych zdjęciach Pokojowa Wioska Kryszny, gdzie tak jak zawsze będziecie mogli posłuchać koncertów, zamówić jedzenie, czy też oddać się medytacji i innym atrakcjom.

1 Fot. foto: Gatida Dasa-Biały
3 Fot. foto: Gatida Dasa-Biały
5 Fot. foto: Gatida Dasa-Biały

To właśnie na tych scenach, choć nie tylko, usłyszymy dziesiątki koncertów. Na występy jakich wykonawców się wybrać? Za podpowiedź może posłużyć nasz harmonogram 21. Przystanku Woodstock. Przypominamy również, że w tym roku podczas festiwalu wystąpią takie sławy, jak: Dream Theater, Flogging Molly, czy też Black Label Society.

Wybieracie się na 21. Przystanek Woodstock?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.