Puscifer w nowym utworze „Money Shot”
Robert Skowronski
15.09.2015 09:59
Puscifer w nowym utworze „Money Shot” Fot. materiały prasowe

Każdy pewnie wolałby, aby świat donosił o premierze numeru Toola, ale najwierniejsi fani Maynarda Jamesa Keenana powinni się też ucieszyć drugim singlem z nadchodzącej płyty Puscifer. Posłuchajcie kawałka „Money Shot”.

Kompozycja pojawi się na trzecim studyjnym krążku grupy o tym samym tytule, który trafi do sprzedaży 30 października 2015 roku. Wcześniej mogliśmy już posłuchać „Grand Canyon” i zobaczyć teledysk do tego utworu.

Zespół, w którym oprócz wokalisty Toola gra jeszcze gitarzysta Mat Mitchell, promując wydawnictwo ruszy w sześciotygodniową trasę po Ameryce. Jak przekonuje Maynard James Keenan można się z tej okazji spodziewać paru niespodzianek:

Zwyczajem Puscifer płycie „Money Shot” będzie towarzyszyć całe nowe przedstawienie. Tu i ówdzie pozostawiliśmy parę wskazówek, co do tego z czym się to będzie wiązać. Jak zwykle przekładamy spektakl nad opowieść.

Z pewnością na koncertach nie zabraknie tytułowego utworu z krążka „Money Shot”. Posłuchajcie go:

Przeczytaj także

Co takiego Maynard James Keenan sądzi o nowym wydawnictwie kapeli, na którym znajdą się tacy goście, jak: jak Carina Round, Juliette Commagere, Devo Keenan, Tim Alexander, Jon Theodore, Jeff Friedl i Matt McJunkins?

Zastanawialiśmy nad tym, jak sprawić, by to trzecie wydawnictwo nie brzmiało jak te starsze. Przy drugiej płycie, „Conditions of My Parole”, czułem, że zagłębiliśmy się w samych siebie. Ten album jest bardziej o mnie w tym konkretnym miejscu.

Przedstawiamy Wam spis utworów, które znajdą się na „Money Shot”.

Tracklista:

  1. Galileo
  2. Agostina
  3. Grand Canyon
  4. Simultaneous
  5. Money Shot
  6. The Arsonist
  7. The Remedy
  8. Smoke And Mirrors
  9. Life Of Brian (Apparently You Haven't Seen)
  10. Autumn

Gdy tylko mówi się o Keenanie od razu padają pytania o nową płytę Toola. Wokalista nie jest wylewny jeżeli chodzi o ten temat, jednak uchylił rąbka tajemnicy kryjącej się za długo wyczekiwanym albumem grupy:

Piszę teksty i melodie do muzyki. Gdybym nie miał muzyki, nie mógłbym tego robić.

Coś zaczyna się dziać, jednak na dany moment znamy zaledwie kilka dźwięków z nowego wydawnictwa Toola.

Jak Wam się podoba „Money Shot”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.