Pytanie o instrument muzyczny za 75 tys. złotych w "Milionerach". Znałbyś dobrą odpowiedź?

24.11.2021 18:02
Hubert Urbański z teleturnieju "Milionerzy" Fot. Mateusz Jagielski/East News

Dalibyście radę wygrać 75 tysięcy złotych? Sprawdźcie, jakie muzyczne pytanie padło w "Milionerach"?

W popularnym teleturnieju "Milionerzy" często pojawiają się pytania związane z muzyką czy filmem. W jednym z ostatnich odcinków prowadzący Hubert Urbański zadał pytanie dotyczące instrumentu muzycznego i uczestnik niestety źle odpowiedział. A czy Ty znałbyś dobrą odpowiedź i zdobył 75 tysięcy złotych?

Polecamy

Milionerzy: Pytanie o instrument muzyczny za 75 tys. złotych. Znasz dobrą odpowiedź?

W 503. odcinku "Milionerów" uczestnik usłyszał muzyczne pytanie, jednak nie było ono związane z utworem czy wykonawcą. Hubert Urbański zapytał o instrument muzyczny i pytanie nie należało do najłatwiejszych. Zresztą przekonajcie się sami:

Uczestnik wybrał odpowiedź "C" i była to zła odpowiedź. Instument ma miech, klawiatury i języczki - prawidłowa odpowiedź to "A". Bandeon to instrument klawiszowy, który przypomina akordeon i jest bardzo popularny w Argentynie.

Polecamy

W teleturnieju "Milionerzy" nie brakuje pytań ze świata muzyki czy filmu. Dotychczas prowadzący Hubert Urbański pytał m.in. o gatunek indie, serial "Gra o Tron" czy instrumenty dęte drewniane.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.