06.04.2017 11:48

QUIZ: Jak dużo wiesz o Przystanku Woodstock?

Wybieracie się na XXIII edycję Przystanku Woodstock? Sprawdźcie najpierw swoją wiedzę o tym festiwalu!

QUIZ: Jak dużo wiesz o Przystanku Woodstock?
foto: Reporter / East News

23. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 roku. Wiemy już coraz więcej o wykonawcach, którzy w tym roku pojawią się na scenie. Obok Amon Amarth, Trivium, Orange Goblin, The Exploited i Kyle Gass Band pojawią się na niej m.in. The Qemists i Nothing But Thieves, a także brytyjska grupa Slaves i założony w 1986 roku amerykański zespół Prongs.

Nie zabraknie też oczywiście polskich wykonawców, takich jak Wilki, Domowe Melodie, Clock Machine czy Łąki Łan i Tabu. To zaledwie niektórzy z ogłoszonych artystów, już po nich jednak widać, że festiwal utrzyma swój wysoki poziom. W poprzednich latach nie brakowało na nim gwiazd największego kalibru... i właśnie między innymi o to chcemy Was przepytać.

Jeśli jeździcie regularnie na Przystanek Woodstock od lat, wiele z tych pytań będzie pewnie dla Was banalne. Warto jednak sprawdzić, czy na pewno wiecie o imprezie Jurka Owsiaka tyle, ile Wam się wydaje. Nie zapomnijcie pochwalić się nam swoimi wynikami!

Jak dużo wiesz o Przystanku Woodstock? [QUIZ]

Rozwiąż QUIZ
Jak dużo wiesz o Przystanku Woodstock? [QUIZ]

Polecamy także nasze inne muzyczne quizy, w których sprawdzicie m.in. jaka subkultura do Was pasuje, którym wokalistą bądź wokalistką jesteście oraz jaki zagraniczny klip z lat 80. odpowiada Waszemu charakterowi.

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival Quiz