QUIZ: Kto to powiedział, Donald Trump czy gwiazda rocka?

Maciej Koprowicz
05.07.2017 16:44
QUIZ: Kto to powiedział, Donald Trump czy gwiazda rocka? Fot. Andrea Renault/Polaris EastNews, Boris Horvat/AFP EastNews

Donald Trump słynie z ciętego języka i dosadnych wypowiedzi. Rozpoznasz, który cytat pochodzi od prezydenta USA, a który od gwiazdy rocka?

Z wizytą do Polski przybywa dziś najbardziej kontrowersyjny prezydent Stanów Zjednoczonych w historii. Donald Trump urzęduje w Białym Domu raptem od kilku miesięcy, ale już ma na koncie wiele gaf i dość niezręcznych wypowiedzi, z których musiała się potem gęsto tłumaczyć amerykańska dyplomacja. Cóż, taki już urok prezydenta-miliardera, który słynie z nie zawsze dyplomatycznych manier.

Prezydentowi Trumpowi często zdarza się nie przebierać w słowach i zaszokować swoich rodaków jakąś mocno niekonwencjonalną opinią. Blisko mu pod tym względem do gwiazd rocka, które też nie potrafią ugryźć się w język i dzielą się ze światem swoimi „złotymi” myślami. Potraficie rozpoznać, które z tych słów są autorstwa złotoustego przywódcy USA, a które pochodzą od słynnych rockmanów?

Rozwiąż quiz

Kto to powiedział?

Imigranci i geje nie mają dla mnie sensu. Przybywają do naszego kraju i myślą, że mogą robić, co im się podoba.

Kto to powiedział?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.