Quebonafide rusza w ostatnią trasę koncertową. Gdzie i kiedy pojawi się znany raper?

12.10.2021 15:01
Quebonafide rusza w ostatnią trasę koncertową. Gdzie i kiedy pojawi się znany raper? Fot. materiały prasowe/SpontanProductions

Quebonafide zapowiadał w 2020 trasę Romantic Psycho Experience. Wielki finał pokrzyżowała pandemia i lockdown, a fani artysty ponad rok czekali na dalsze informacje dotyczące koncertów.

Quebonafide rusza w swoją ostatnią trasę

Na początku 2020 roku, Quebonafide pojawił się w mediach jako skromny, wycofany chłopak. Co tu dużo mówić - ta niecodzienna przemiana wywołała niemałe poruszenie, także poza środowiskiem hip-hopowym. Z perspektywy czasu wiemy już, że była to sprytnie zaplanowana akcja, promująca nowy album i trasę koncertową rapera.

Polecamy

Planowany na 1 kwietnia 2020 pierwszy koncert, jak i wszystkie pozostałe na trasie, z powodu wprowadzonego lockdownu musiały zostać przełożone. Pozostał niedosyt oraz kolejne spekulacje w oczekiwaniu na nowe daty koncertów. 
 
Wiosną 2022 roku Quebonafide wraca ze swoją ostatnią trasą koncertową - "Psycho Relations" to odświeżona formuła zaplanowanych występów, komentarz do aktualnej rzeczywistości oraz efekt pracy nad nowym materiałem, który powstaje w oczekiwaniu na spotkanie z fanami.

Oczywiście podczas trasy nie zabraknie również utworów z albumu "Romantic Psycho". Ale to nie wszystko. Przez dwa lata Quebonafide przygotował dla fanów wiele niespodzianek, których szczegóły poznamy później.  

Polecamy

Jak w oświadczeniu mówi sam Quebo:

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie.

W ramach trasy "Psycho Relations" Que odwiedzi:

  • 21.04.2022 - MCK Katowice
  • 24.04.2022 - TAURON Arena Kraków
  • 08.05.2022 - COS Torwar w Warszawie
  • 12.05.2022 - Hala Stulecia Wrocław
  • 15.05.2022 - MTP Poznań (Pawilon 3A)
  • 21.05.2022 - Netto Arena Szczecin
  • 27.05.2022 - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Wymiana biletów ze starej trasy możliwa jest tylko za pośrednictwem bileterii Going od dnia 14 października 2021 roku od godziny 10:00. Sprzedaż otwarta dostępna będzie od dnia 18 października 2021 roku od godziny 12:00 poprzez serwisy eBilet i Going.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.