12.02.2020 11:50

Queen zagrał hit Led Zeppelin "Whole Lotta Love" [WIDEO]

Podczas jednego z ostatnich koncertów grupa Queen poza swoimi hitami wykonała także przebój Led Zeppelin. Jak brzmi ich interpretacja "Whole Lotta Love"?

Queen
foto: Aleksandra Degórska/Antyradio.pl

Muzycy grupy Queen postanowili kontynuować działalność po śmierci Freddiego Mercury'ego. Artyści dalej koncertują, a do ich szeregów dołączył niezwykle utalentowany Adam Lambert. Chociaż wokalista nie jest w stanie zastąpić grupie zmarłego kolegi, to formacja prężnie działa i gra hity jeżdżąc po całym świecie.

Queen w coverze Led Zeppelin "Whole Lotta Love"

Jeden z ostatnich koncertów Queen i Adama Lamberta odbył się w Dunedin w Nowej Zelandii. Podczas występu artyści zdecydowali się zagrać przebój innego legendarnego zespołu z równie charakterystycznym muzykiem na wokalu.

Brian May z Queen
Brian May z Queen
Przeczytaj także Brian May z Queen sprzedaje sportowy stanik z motywem jego gitar. Zobaczcie, jak wygląda

10 lutego 2020 roku Queen zagrał na scenie utwór “Whole Lotta Love” z repertuaru Led Zeppelin, a Adam Lambert musiał poradzić sobie z niełatwym wokalnie numerem śpiewanym przez Roberta Planta.

Posłuchaj podcastu

Poniżej możecie zobaczyć, jak muzycy wypadli w tym wyjątkowym coverze:

Adam Lambert wystąpi w Polsce w 2020 roku

Adam Lambert poza występami w grupie Queen, rozwija się także jako artysta solowy. Muzyk już 20 marca 2020 roku planuje premierę albumu "Velvet", który będzie promował także koncertem w Polsce. Artysta zagra 7 września 2020 roku w EXPO XXI w Warszawie. Bilety na wydarzenie trafią do ogólnej sprzedaży już w tegoroczne Walentynki. 

Zobacz też: Jimmy Page opublikował zdjęcie w nazistowskim nakryciu głowy. Fani są oburzeni