Queen zapowiedział nową koncertówkę i spotkanie Q&A. Kiedy będziemy mogli obejrzeć "Rhapsody Over London"?

Aleksandra Degórska
07.07.2022 17:53
Queen Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Już ruszyła sprzedaż biletów na transmisję zapisu koncertów Queen w Londynie. Gdzie będziemy mogli zobaczyć specjalny film?

Jeżeli stęskniliście się za koncertami Queen, to mamy dobrą wiadomość. Niestety nie jest to występ na żywo, ale już niedługo będziemy mogli obejrzeć zapis londyńskich koncertów Queen z Adamem Lambertem online. Co więcej w ramach tego wydarzenia odbędzie się Q&A na żywo. Sprawdźcie, jak możecie dostarczyć swoje pytania do muzyków.

Polecamy

Queen zapowiedział nową koncertówkę i spotkanie Q&A. Kiedy będziemy mogli obejrzeć "Rhapsody Over London"?

"Rhapsody Over London" to zapis koncertów Queen + Adam Lambert w O2 w Londynie w 2021 roku. Wyreżyserowany przez Matta Askema film zadebiutuje 24 lipca na platformie streamingowej Kiswe i nagranie będzie dostępne do 31 lipca. Co więcej podczas premiery koncertówki odbędzie się sesja Q&A na żywo z Brianem Mayem, Rogerem Taylorem oraz Adamem Lambertem. Bilety na to wydarzenie już są dostępne na stronie livestream.queenonline.com i ceny zaczynają się od 93 złotych. Pytania można wysyłać do 19 lipca.

Polecamy

Queen + Adam Lambert obecnie koncertują po Europie i najbliższe występy odbędą się 10 i 11 lipca w Bolonii. Niestety na razie nic nie wskazuje na to, że kapela odwiedzi Polskę.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.