22.02.2019 17:05

RATM w wykonaniu orkiestry dętej? Posłuchaj coveru "Know Your Enemy" w wersji Brass Against

Czy RATM i orkiestra dęta to dobre połączenie? Przekonajcie się na własne uszy.

Brass Against z coverem RATM
foto: kadr z wideo

Brass Against to amerykański zespół, który zszokował internautów swoimi coverami rockowych hitów. Myśleliście, że nie można już nic więcej ciekawego wymyślić w kwestii coverów? Otóż zespół jest orkiestrą dętą, która zamiast muzyki klasycznej, wybiera kawałki Rage Against the Machine, Living Colour, Public Enemy czy A Tribe Called Quest.

"Know Your Enemy" RATM w wykonaniu Brass Against

Jak to brzmi na żywo mogła się przekonać całkiem niedawno polska publiczność, która zobaczyła Brass Against w Warszawie. Koncertowa setlista zespołu była zdominowana przez numery z repertuaru RATM, które spotkały się ze świetnym odbiorem publiczności. To było tylko kwestią czasu, gdy Brass Against nagra kolejny cover tej kapeli. Tym razem wybór padł na utwór "Know Your Enemy", który ukazał się na demo RATM w 1991 roku.

RATM w 1992 roku
RATM w 1992 roku
Przeczytaj także Zobacz nagranie koncertu Rage Against The Machine z 1992 roku

Jak orkiestra dęta wypadła w piosence RATM? Czy wokalistka Sophia Urista dała sobie radę w tym utworze? Przekonajcie się sami!

Spodobał się Wam ten cover? W takim razie możecie również przesłuchać "The Pot" z repertuaru Toola w wykonaniu Brass Against. To się nazywa przeróbka!

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rage Against the Machine