Radiohead zawiesił działalność. Kiedy zespół planuje powrócić?

04.02.2020 12:55
Radiohead|undefined Fot. Bobby Singh/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Perkusista Radiohead, Philip Selway ma kiepskie wieści dla wszystkich fanów zespołu. Muzycy zdecydowali zrobić sobie przerwę we współpracy. 

Philip Selway z Radiohead udzielił ostatnio wywiadu dla NME. Perkusista opowiedział między innymi o przyszłości zespołu. Informacje, które zdradził raczej nie spodobają się fanom formacji.

Radiohead zawiesił działalność

Muzyk został zapytany przez dziennikarza, kiedy możemy spodziewać się kolejnej płyty jego grupy. Artysta przyznał:

Zawsze o tym rozmawiamy, ale póki co chcemy skupić się na innych naszych projektach. Na pewno zrobimy sobie roczną przerwę od Radiohead.

Przeczytaj także

Chociaż muzyk podał konkretną datę powrotu zespołu do wspólnej pracy, zapytany czy wielki reunion Radiohead nastąpi w 2021 roku, odpowiedział tajemniczo:

Zobaczymy. Dyskutujemy o tym.

Radiohead swój ostatni album "A Moon Shaped Pool" wydał w 2016 roku. Grupa opublikowała ostatnio swoją dyskografię na YouTubie uzupełniając materiał o 18 godzin niepublikowanej wcześniej muzyki. Z kolei frontman formacji, Thom Yorke stworzył ścieżkę dźwiękową do horroru "Suspiria" z 2018 roku.

Zobacz też: Hacker zatrzymany za kradzież muzyki. Wśród ofiar byli m.in. Radiohead 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.