04.05.2018 11:51

Radiowy DJ założył się z Metalliką. Jeśli schudnie 45 kilogramów, zespół udzieli mu wywiadu

Spotkanie z Metalliką to dla niektórych sprawa najwyższej wagi – dosłownie. Pewien radiowy prezenter jest gotów na największe poświęcenie, by do niego doprowadzić.

Radiowy DJ założył się z Metalliką. Jeśli schudnie 45 kilogramów, zespół udzieli mu wywiadu
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Jeremi Schlader, znany jako Big J to radiowy DJ z Boise w amerykańskim stanie Idaho, pracujący w stacji 100.3 FM The X. Swój przydomek otrzymał w pełni zasłużenie, bo to rzeczywiście radiowiec dużego formatu. Waży 192 kilogramy, ale zamierza przejść na dietę. Do schudnięcia będzie miał wyjątkową motywację.

Schlader rzucił wyzwanie samej Metallice – jeśli uda mu się schudnąć 45 kilogramów do 28 listopada 2018, kiedy zespół zagra koncert w Boise, wszyscy czterej muzycy odwiedzą go w radiu i udzielą mu wywiadu.

Okazało się, że Metallica podjęła rękawicę!

Swoje postępy w walce ze zbędnymi kilogramami Jeremi będzie publikował w mediach społecznościowych, pod hasztagiem #MetallicaDiet. Trzymamy kciuki!

Metallica – koncert w Polsce

Metallica jest w trakcie swojej światowej trasy koncertowej, promującej album „Hardwired… To Self-Destruct”. Zespół wystąpił także w Polsce, w TAURON Arena Kraków 28 kwietnia 2018. Podczas koncertu zespół zaskoczył polską publiczność, wykonując fragment „Wehikułu czasu” Dżemu. Mamy dla Was relację i galerię z wydarzenia, przez wielu uważanego za koncert roku.

Maciej Koprowicz
Tagi: Metallica Duperele