03.07.2016 19:07

Rage Against The Machine w zwierzęcym coverze

Jak Zack de la Rocha i Tom Morello sprawdziliby się... jako psy? Posłuchajcie zwierzęcej interpretacji kultowego „Killing in the Name”.

Rage Against The Machine w zwierzęcym coverze
foto: materiały prasowe + Bóg Pejnta

Myśleliście, że po „Killing in the Name” wykonanym na łopacie czy też przez uwielbiających kurczaka Japończyków słyszeliście już wszystkie najdziwniejsze wersje tego kawałka? No to mamy dla Was coś nowego. Tym razem przebój z płyty „Rage Against The Machine” został wykonany... przez psy.

W tym zwierzęcym coverze obyło się bez kóz czy kotów, ale najlepsi przyjaciele człowieka dają sobie radę bez wspomagania przez inne stworzenia. Co prawda nie wiemy, czy dalej rapują o nadużyciu władzy przez policjantów i rasizmie, ale zarówno tembr „głosu” jak i flow pasuje jak ulał.

Naszym zdaniem psy powinny skrzyknąć szczeknąć jeszcze kilku znajomych z podwórka i założyć konkurencyjny skład. Dogs Against The Machine brzmi całkiem chwytliwie - sukces byłby murowany. Tematów do tekstów też im nie powinno zabraknąć - może np. znęcanie się nad zwierzętami?

Posłuchajcie pieskiej wersji „Killing in the Name” na własne uszy:

Macie ochotę na więcej zwierzęcych coverów? Sprawdźcie zatem jak zwierzaki poradziły sobie „Numb” Linkin Park i „Where Is My Mind” Pixies. Mamy też wykonania „Bring Me to Life” Evanescence oraz gościnny występ kóz w „Duality” Slipknota. Posłuchajcie też „I-E-A-I-A-I-O” System of a Down oraz „Seven Nation Army” The White Stripes.

Jak Wam się podoba Rage Against The Machine w takiej wersji?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Rage Against the Machine