Rage Against The Machine z koncertowym „Bulls On Parade”

Magda Słomka
17.09.2015 16:49
Rage Against The Machine z koncertowym „Bulls On Parade” Fot. kadr z wideo

Amerykański zespół w sierpniu 2015 roku ogłosił wydanie płyty z zapisem koncertu z Finsbury Park. Zobaczcie, jak Rage Against The Machine zagrał „Bulls On Parade” w Londynie!

Grupa wsparła kampanię zorganizowaną przez angielskiego DJ-a Jona Mortera i jego żonę, Tracy. Akcja miała na celu sprzeciwienie się temu, że na świątecznej liście UK Singles Chart najczęściej trafiają kawałki zwycięzców brytyjskiego „X-Factora”. Pomysłodawcy zgłosili na listę własną propozycję - utwór „Killing In The Name”.

Grupie udało się znaleźć na pierwszym miejscu i zagrać ten kawałek w studiu BBC. Zack De La Rocha obiecał, że Rage Against The Machine w zamian za całą akcję zagra darmowy koncert. „Live At Finsbury Park” to zapis właśnie tego wydarzenia. Po ujawnieniu nagrania „Killing In The Name” z koncertu, czas na kolejną sceniczną zapowiedź wydawnictwa...

Zobaczcie, jak RATM zagrał utwór „Bulls On Parade” w Londynie!

Oprócz samego występu Rage Against The Machine na DVD znajdziecie również film zza kulis koncertu, a także wywiad z pomysłodawcami całego przedsięwzięcia.

Premiera wydawnictwa „Live At Finsbury Park”, które zostanie wydane na DVD i Blu-ray, planowana jest na 16 października 2015 roku.

Setlista:

 1. Testify
 2. Bombtrack
 3. People Of The Sun
 4. Know Your Enemy
 5. Bulls On Parade
 6. Township Rebellion
 7. Bullet In The Head
 8. White Riot
 9. Guerrilla Radio
 10. Sleep Now In The Fire
 11. Freedom
 12. Killing In The Name
Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.