„Rainbow In The Dark” Dio w wykonaniu smutnego klauna

Maciej Koprowicz
07.12.2017 13:13
„Rainbow In The Dark” Dio w wykonaniu smutnego klauna Fot. kadr z wideo

Mike Geier, występujący w stroju klauna pod pseudonimem Puddles Pity Party, to gwiazda internetu słynąca z efektownych coverów.

Dziś cyrkowi pajace są znów na topie, choć nie mają raczej dobrej prasy. Wszystko za sprawą przerażającego Pennywise’a z horroru „To”, który stał się niekwestionowanym numerem jeden w świecie straszydeł. Przeciwko negatywnym skojarzeniom z klaunami, jakie rozbudził Pennywise protestowali nawet amerykańscy artyści cyrkowi.

Na szczęście za Oceanem popularny jest jeszcze jeden klaun, w przeciwieństwie do stworzonego przez Stephena Kinga mordercy, powszechnie lubiany. To Mike Geier, który występuje w roli śpiewającego smutnego klauna o imieniu Puddles Pity Party. Artysta zasłynął występami z zespołem Postmodern Jukebox. W 2017 roku wziął udział w talent show, „America’s Got Talent”, docierając do ćwierćfinału.

Do tej pory najsłynniejszymi wykonaniami klauna były interpretacje piosenek Lorde i Leonarda Cohena. Teraz zabrał się za… klasykę metalu. Geier wykonał akustyczny cover utworu Dio, „Rainbow In The Dark”. Posłuchajcie, jak mu to wyszło.

Jeśli nie uznajecie coverów Dio, zawsze możecie posłuchać oryginału. A od niedawna znów możecie słuchać go na żywo. Śpiewający hologram Ronniego Jamesa Dio zostanie zaprezentowany fanom na koncertach trasy pod hasłem Dio Returns. Jeden z nich odbędzie się już 9 grudnia 2017 w Progresja Music Zone w Warszawie.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.