"Bohemian Rhapsody": Rami Malek czuł się niepewnie nosząc zęby Freddiego

Aleksandra Degórska
17.12.2018 17:39
"Bohemian Rhapsody": Rami Malek czuł się niepewnie nosząc zęby Freddiego Fot. kadr z wideo

Aktor Rami Malek wyznał, że czuł się dziwnie nosząc protezę zębów na planie filmowym. Znalazł jednak sposób, by wybrnąć z tej sytuacji.

To było do przewidzenia, że film "Bohemian Rhapsody" o Queen ściągnie tłumy do kin, w końcu kto nie chciałby obejrzeć obrazu o jednym z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie. Wszyscy zastanawiali się, jak w głównej roli Freddiego Mercury'ego wypadnie Rami Malek. Większość krytyków jest pod wrażeniem jego gry aktorskiej i aktor otrzymał nominację do Złotych Globów. 

Rami Malek o roli Freddiego Mercury'ego

Spostrzegawczy fani Queen obserwowali każdy ruch aktora, jak również uważnie przypatrywali się charakteryzacji Maleka. Dostrzeżono wszelkie błędy w filmie "Bohemian Rhapsody" i niektórzy fani mieli pretensje o to, że zęby Rami Maleka nie wyglądają naturalnie.

Aktor w wielu wywiadach opowiada o kulisach powstawania filmu, m.in. zdradził szczegóły nagrywania sceny Live Aid. Freddie Mercury miał poważną wadę zgryzu i oczywiście charakteryzatorzy musieli to odwzorować w filmie. W rozmowie z The Wrap, Rami Malek zdradził, że gdy założył protezę zębów poczuł się niepewnie:

Ciężko sobie z tym radziłem. Wypróbowałem wszystkie rozmiary i gdy pierwszy raz miałem protezę zębów poczułem się bardzo niepewnie, ale szybko postarałem się wyjść z tej sytuacji. Zacząłem siadać z większą elegancją i myślałem sobie : "Och, on jest taki elegancki". Cały czas zakrywał usta i zęby, nigdy nie mogłem tego zrozumieć. Jednak, gdy miałem protezę z zębami - wtedy zrozumiałem.

Powstanie druga część filmu "Bohemian Rhapsody"?

Gitarzysta Brian May pełnił rolę muzycznego producenta wykonawczego filmu i muzyk wyznał, że "Bohemian Rhapsody" jest kompletną całością, ale nigdy nic nie wiadomo i być może w przyszłości zobaczymy dalszy ciąg historii zespołu Queen. W filmie przedstawiono losy zespołu do występu Queen na słynnym koncercie charytatywnym Live Aid, który miał miejsce na 6 lat przed odejściem wokalisty. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.