22.05.2019 15:52

Rammstein Truck Tour: Ciężarówka z gigantyczną zapałką zajedzie do Polski

Sprawdźcie, jak będzie wyglądać specjalne wydarzenie związane z premierą nowej płyty Rammsteina.

Rammstein Truck Tour
foto: materiały prasowe

Akcja Rammstein Truck Tour rozpoczęła się w dniu premiery albumu – 17 maja 2019 w Berlinie. Odwiedzi 7 miast w Niemczech, Polsce, Holandii i Austrii. 24 maja 2019 do Silesia Center w Katowicach przyjedzie ciężarówka z wielką zapałką, aby promować nowe wydawnictwo zespołu Rammstein. Zapałka jest nawiązaniem do okładki płyty, która już na kilka tygodni przed oficjalna premierą znalazła się na szczycie zestawienia bestsellerów.

Rammstein Truck Tour w Polsce. Gdzie pojawi się gigantyczna zapałka?

Wydarzenie potrwa od 16.00 do 19.00 i będzie miało w Polsce dodatkowe atrakcje w postaci konkursów. Fani Rammsteina będą mogli zdobyć dwa podwójne bilety na wyprzedany koncert Rammstein w Chorzowie, płyty zespołu oraz cenne gadżety.

Dla miłośników muzyki w serwisach cyfrowych do wygrania będą półroczne pakiety Spotify Premium. Co więcej będziecie mogli zdobyć trzy nagrody w postaci… tatuaży z logo zespołu. Podczas wydarzenia prowadzona będzie również sprzedaż nowego albumu Rammsteina w trzech różnych formatach – CD, Special Edition i Vinyl.

Rammstein Deutschland
Rammstein Deutschland
Przeczytaj także Rammstein z singlem "Deutschland". O czym opowiada tekst utworu? [POLSKIE TŁUMACZENIE]

Rammstein - nowy album

Po 10 latach oczekiwania fani w końcu otrzymali nowy studyjny krążek od Rammsteina, który stał się następcą "Liebe ist für alle da". Na pierwszy singiel wybrano kawałek "Deutschland", który narobił sporo szumu z powodu kontrowersyjnego klipu pokazującego historię Niemiec. Również do numeru "Radio" powstał zjawiskowy teledysk.

Zobacz także: Wygraj nową płytę Rammsteina [KONKURS]

Wybierzecie się do Katowic na wydarzenie związane z nową płytą Rammsteina?

Tagi: Duperele Rammstein