11.12.2018 14:21

Rammstein w wykonaniu dzieci. Jak zabrzmiał cover utworu "Amerika"?

Sprawdźcie, jak mali uczniowie szkoły muzycznej poradzili sobie z repertuarem grupy Rammstein.

Dzieci grają Rammsteina
foto: kadr z wideo

Czyż to nie słodkie, gdy dzieci śpiewają piosenki grupy Rammstein? Niby takie małe i niewinne, ale już od najmłodszych lat lubią mocne granie. Urwisy wcale nie chcą słuchać naiwnych, dziecięcych utworów, tylko od razu biorą się za metal.

Rammstein w wykonaniu dzieci

Nie dziwcie się zatem, że potem maluchy grają na gitarach, które są większe od nich i próbują naśladować dorosłych muzyków. Serwis Antyradio.pl pisał już o mrocznych dzieciakach grających piosenki grupy Rammstein. No cóż, oto kolejne urwisy, które postanowiły pokazać, że wcale nie są takie słodziutkie.

Szkoła muzyczna YOLO w Lwowie postanowiła, że nauczy swoich małych uczniów grać utwór "Amerika". Do współpracy zaproszono wokalistę ukraińskiego tribute bandu Rammsteina. Denys Snigyr z kapeli StahlHerz wsparł dzieciaki, które chwyciły za instrumenty i pokazały, że brzmią nie gorzej niż zawodowi muzycy.

Zobaczcie, jak dzieci wypadły w utworze "Amerika" grupy Rammstein. Oczywiście nie mogło zabraknąć ognia i fajerwerków:

Rammstein zagra koncert w Polsce w 2019

Rammstein odwiedzi w przyszłym roku Polskę i zagra koncert 24 lipca 2019 na stadionie Śląskim w Chorzowie. Zespół będzie promować swoje najnowsze dzieło - płyta Rammsteina ma ukazać się wiosną 2019. Album stanie się następcą "Liebe Ist Für Alle Da" z 2009 roku.   

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rammstein